طراحی سایت خدمات مسافرتی

طراحی سایت خدمات مسافرتی برای نمایش برنامه‌های سفری و یا گردشگری که مردم را قادر می‌سازد تا به سراسر دنیا دسترسی پیدا کنند یک ایده فوق العاده عالی و ضروری است.

شما با طراحی سایت خدمات مسافرتی می‌توانید برنامه‌های سفر خود را از طریق وب سایت شرکت به مشتریان ارائه دهید. در واقع باید گفت که طراحی سایت خدمات مسافرتی امری ضروری است که سبب می‌شود عملیات رزرو بلیط برای مشتریانتان آسان‌تر گردد. مشتریان می‌توانند از طریق سایت برنامه‌های مسافرتی و رزرو را مرور کنند و درخواست رزرو هتل و بلیط هواپیما خود را ثبت کنند. طراحی سایت خدمات مسافرتی با وردپرس یک کنترل پنل آسان در اختیارتان قرار می‌دهد که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به راحتی به مدیریت محتوای سایتتان بپردازید.

این روزها دیگر برای هر شرکت گردشگری یا مسافرتی خیلی مهم است که علاوه بر طراحی وب سایت آژانس مسافرتی اقدام به طراحی اپلیکیشن مربوطه نیز کند.

شما به عنوان یک آژانس یا شرکت مسافرتی موظفید یک وب سایت حرفه‌ای داشته باشید؛ زیرا این روزها دیگر مهمترین وسیله بازاریابی برای تبلیغات و جذب مشتری وب سایت است.

طراحی سایت آژانس مسافرتی در درجه اول یک معرف الکترونیکی برای شما و کارتان در نظر گرفته می‌شود که نشان دهنده تصویری شریف از شما و شرکت شما است.

طراحی یک وبسایت خدمات مسافرتی زیبا

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. طراحی سایت خدمات مسافرتی جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.

طراحی یک سایت خدمات مسافرتی کاربردی

اگر استفاده از سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

طراحی یک وبسایت با هویت

سایت شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

خدمات طراحی وبسایت خدمات مسافرتی آوانوس

تمام آنچه برای راه اندازی یک سایت آموزشگاهی عالی نیاز است:

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما یک سایت منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

مدیریت سایت

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وبسایت خدمات مسافرتی خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش کار با پنل مدیریت

آموزش های استفاده از سایت و مدیریت آن به شما داده میشود.

خدمات طراحی وبسایت خدمات مسافرتی آوانوس
طراحی سایت واکنش گرا

وب سایت واکنش گرا

سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

سئو سایت

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وبسایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شما رعایت می‌شود.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وبسایت خود لازم دارید در اختیارتان است.

مزایای طراحی سایت خدمات مسافرتی چیست؟!

سوالی که به وفور مالکان و پیشگامان شرکت‌های مسافرتی از ما می‌پرسند در خصوص مزایای طراحی وب سایت آژانس مسافرتی است . در ادامه این بخش ما اهمیت طراحی سایت خدمات مسافرتی  و اینکه چگونه این وب سایت می‌تواند بر برای شما حکم یک ابزار بازاریابی قدرتمند را داشته باشد توضیح می‌دهیم.

از آنجا که اساس کار و هدف هر شرکت مسافرتی و یا گردشگری برقراری ارتباط با مشتری و موسسات و شرکت‌های خارجی در سراسر جهان است، طراحی وبسایت خدمات مسافرتی می‌تواند آنها را به این اهداف برساند.

البته برقراری این ارتباط حرفه ای بدون طراحی سایت خدمات مسافرتی حرفه ای میسر نمی‌شود؛ بنابراین مهم است که از یک مجموعه دیجیتال مارکتینگ معتبر برای انجام امور کمک بگیرید. شما می‌توانید در سایتتان خدمات گردشگری و مسافرتی یا ایمیل‌های رسمی شرکتتان را برای آدرس دهی به مشتریان و نمایندگان اضافه کنید.

حوزه  مسافرتی و گردشگری یکی از مهمترین زمینه‌های سرمایه گذاری موفق است که بسیاری از دوستداران گردشگری و مسافرت را در سراسر جهان به خود جذب می‌کند؛ بنابراین داشتن یک وب سایت برای شرکت شما با طراحی حرفه‌ای مشتریان را به روشی آسان به سمتتان جذب می‌کند.

هرچه سایت شما قدرتمندتر و سریعتر باشد و بهتر در موتورهای جستجو بهینه‌سازی شود زودتر موفق می‌شوید.

دز وااقع اولین دروازه شما برای رسیدن به مشتریان هدف از طریق سایت تنها حضور یافتن در نتایج اولیه موتورهای جستجو است.

شما همچنین میتوانید از طریق طراحی وبسایت خدمات مسافرتی با شرکت‌های خارجی و نمایندگان خارجی نیز معامله کنید. این امر سبب می‌شود تا راه‌ها و کانال‌های ارتباطی زیادی برای شما باز شود.

نمونه طراحی سایت خدمات مسافرتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

🔹طراحی مدرن، متمایز و ساده که در نگاه اول مشتریان شما را به خود جذب کند.

🔹سهولت در استفاده از سایت برای بازدید کننده.

🔹بخشهای ویژه‌ای برای برنامه‌ها و سفرهای توریستی به همراه یک پیشنهاد ویژه.

🔹گالری عکس و فیلم.

🔹امکان ارائه رزرو آنلاین.

🔹طراحی یک برگه‌ که حاوی اطلاعاتی در خصوص تاریخ و چگونگی تأسیس شرکت و خدمات شما باشد. اینکار باعث افزایش اعتماد مشتریان به شما می‌شود.

🔹صفحات و نرم افزارهایی ویژه که مشتریان را قادر می‌سازد تا بهتر با خدمات شرکت شما آشنا شده و به راحتی ارتباط برقرار کنند.

با در نظر گرفتن تمایز بین فرهنگ کشورها و ملیت‌های مختلف بهتر است سایتتان از چند زبان پشتیبانی کند

مراحل طراحی سایت آموزشگاه اختصاصی

طراحی اختصاصی وب‌سایت شما در 3 مرحله انجام خواهد شد:

طراحی-وایرفریم​-سایت

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آن‌ها را مشخص می‌کند.
طراحی-گرافیکی​-سایت

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.
پیاده_سازی_وبسایت

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت  واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت نیز به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

آخرین نمونه کار های طراحی وبسایت خدمات مسافرتی

برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار طراحی آنها را داشته‌ایم:

بررسی دلایل اهمیت طراحی سایت خدمات مسافرتی

اهمیت طراحی سایت خدمات مسافرتی

در عصر حاضر دیگر با پیشرفت علم و تکنولوژی هیچ آژانس‌ مسافرتی را پیدا نمی‌کنید که در سطح اینترنت حضور فعال نداشته باشد. در واقع طراحی سایت و اپلیکیشن و حضور فعال در شبکه های اجتماعی به یک بخش غیر قابل تفکیک از روند موفقیت تبدیل شده است. ما در این بخش قصد داریم چند تا از دلایل ضرورت و اهمیت طراحی سایت خدمات مسافرتی را به شما معرفی کنیم.

  • اعتباربخشی

این روزها دیگر تمامی کسب و کارها مشتاق به حضور در بستر اینترنتی و دیجیتالی هستند. حضور آنلاین شما در سطح اینترنت باعث می‌شود تا اعتبار شرکتتان نیز بالا برود. این روزا دیگر زمانی که فردی به محصول و یا خدماتی خاص نیاز پیدا کند تنها آن را در اینترنت جستجو می‌کند و اقدام به خواندن سایر نظرات مردم می‌کند تا از از کیفیت کالا مطلع شود. شما می‌توانید با طراحی یک وب سایت به راحتی به کسب و کار خود اعتبار بخشید و بیش از پیش مشتری جذب کنید.

  • مطرح کردن برند

یک وب سایت به شما این فرصت را می‌دهد تا برند و کسب و کار خود را بیشتر از گذشته به مردم معرفی کنید. شما با حضور فعال در در بسترهای اینترنتی و دیجیتالی می‌توانید اقدام به تبلیغات و جذب مشتری برای خود و کسب و کارتان کنید.

  • تاثیر بصری

مردم دیدن تصاویر را بیشتر از خواندن متون دوست دارند. شما از طریق ارائه محتویات بصری تاثیرگذار همانند عکس‌ها و فیلم‌ها می‌توانید توجه مشتریان و مخاطبان را به سایت خود جذب کنید.

البته شما باید به صورت کاملاً تعاملی اقدام به استفاده از تصاویر و فیلم‌هایی مناسب در وب سایت خود کنید.

  • افزایش اطمینان مشتری

مردم این روزها به کسب کارهایی که دارای سایت هستند بیش از سایر شرکت‌ها و موسسات اعتماد می‌کنند. همانطور که گفتیم مردم پس از استفاده از خدمات شما اقدام به درج نظرات خود در سایت می‌کنند و سایر مشتریان جدید می‌توانند با استفاده از این نظریات تصمیم نهایی خود را برای خرید یا سفارش بگیرند.

  • در دسترس بودن

شما از طریق طراحی وب سایت خدمات مسافرتی می‌توانید به راحتی خدمات خود را به مشتریان عرضه کنید و در دسترس آن‌ها قرار دهید. در این صورت دیگر به منظور رزرو بلیط نیاز نیست تا مشتریان به صورت حضوری به آژانس شما مراجعه کنند. مشتریان می‌توانند به سادگی تنها فشردن چند دکمه اقدام به رزرو بلیط آنلاین اط ریق سایتتان نمایند.

هزینه طراحی سایت خدمات مسافرتی چقدر می‌شود؟

هزینه-طراحی_سایت

طراحی وب یکی از کلیدهای موفقیت در یک تجارت آنلاین است. طراحی وب سایت و استفاده از آن برای گسترش، توزیع و سهولت در برقراری ارتباط  با مشتریان یکی از بهترین و پر سودترین ترفندهای تجارتی این روزها است.حال تعیین قیمت برای طراحی سایت خدمات مسافرتی وردپرسی می‌تواند متفاوت باشد.   

این قیمت به نوع سایت یا ویژگی‌ها و ملزومات مختلفی که مایلید حتما در سایتتان به کار روند بستگی دارد. قیمت خاص و دقیقی برای طراحی سایت وجود ندارد اما تفاوت در ویژگی‌های هر سایت سبب تفاوت قیمت می‌شود. اگر مایل به سفارش طراحی سایت خدمات مسافرتی ارزان هستید باید بدانید که ویژگی‌هایی کمتر از نسخه حرفه‌ای خود خواهد داشت اما باز هم می‌تواند بسیار موثر باشد. توجه کنید که طراحی سایت خدمات مسافرتی حرفه ای به تلاش و زمان بیشتری نیاز دارد؛ بنابراین هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

طراحی وب یکی از کلیدهای موفقیت در یک تجارت آنلاین است. طراحی وب سایت و استفاده از آن برای گسترش، توزیع و سهولت در برقراری ارتباط  با مشتریان یکی از بهترین و پر سودترین ترفندهای تجارتی این روزها است.حال تعیین قیمت برای طراحی سایت خدمات مسافرتی وردپرسی می‌تواند متفاوت باشد.   

این قیمت به نوع سایت یا ویژگی‌ها و ملزومات مختلفی که مایلید حتما در سایتتان به کار روند بستگی دارد. قیمت خاص و دقیقی برای طراحی سایت وجود ندارد اما تفاوت در ویژگی‌های هر سایت سبب تفاوت قیمت می‌شود. اگر مایل به سفارش طراحی سایت خدمات مسافرتی ارزان هستید باید بدانید که ویژگی‌هایی کمتر از نسخه حرفه‌ای خود خواهد داشت اما باز هم می‌تواند بسیار موثر باشد. توجه کنید که طراحی سایت خدمات مسافرتی حرفه ای به تلاش و زمان بیشتری نیاز دارد؛ بنابراین هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

 

امکانات طراحی وب سایت خدمات مسافرتی:

کاملا ریسپانسیو

ماژول پیامک اطلاع رسانی

مدیریت مقالات و اخبار

پشتیبانی فنی رایگان تا 1 سال

بهینه سازی (سئو) پایه

آموزش کار با پنل ادمین

مشاوره رایگان سئو و گوگل ادوردز

سیستم رزرویشن حرفه ای

قابلیت چند زبانه بودن سایت

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

سیستم چت آنلاین

طراحی با سلیقه و نظر مشتری

طراحی سئو بیس

مشاوره خرید هاست و دامنه

سیستم باشگاه مشتریان

راه اندازی گوگل سرچ کنسول

سیستم چت آنلاین

درج لوکیشن گوگل در سایت

طراحی کاملا اختصاصی

سیستم مدیریت محصولات

سوالات متداول خدمات مسافرتی

قیمت طراحی سایت خدمات مسافرتی چقدر می‌شود؟

با توجه به محدودیت زمانی مشخص شده از جانب کارفرما و همچنین ویژگی‌های خواسته شده این قیمت می‌تواند بسیار متغیر باشد.

به منظور طراحی سایت خدمات مسافرتی از کدام مجموعه دیجیتال مارکتینگ کمک بگیریم؟

شما می‌توانید پس از بررسی سوابق و نمونه طراحی سایت خدمات مسافرتی که یک مجموعه در گذشته انجام داده است اقدام به آغاز همکاری کنید. مجموعه دیجیتال مارکتینگ آوانوس با داشتن نمونه کارهای طراحی سایت آژانس مسافرتی موفق، می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

طراحی سایت خدمات مسافرتی چقدر طول است؟

به طور معمول مدت زمان مناسب به منظور طراحی سایت خدمات مسافرتی چیزی حدود ۱ الی ۲ ماه است.