طراحی سایت تعمیرات

طراحی-سایت-تعمیراتی
به جرات می توان گفت که طراحی سایت تعمیرات برای افرادی که در این حوزه مشغول ارائه خدمات هستند، ضروری است. بدون داشتن وب سایت تقریبا تلاش ها و همینطور نمونه کارهای یک مجموعه توسط یک فرد یا مشتری دیده نمی شود، در نتیجه داشتن وب سایت به ویژه وب سایت های تعمیراتی که صرفا با ارائه نمونه خدمات به مشتریان، می توانند اعتماد سازی کنند، ضرروی است.

در حال حاضر مجموعه های متعددی در ایران و تهران فعالیت های طراحی سایت را مدیریت می کنند. اما باید به این نکته بسیار مهم اشاره کرد که طراحی سایت حرفه ای در حیطه تخصص افراد حرفه ای است. آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس به عنوان یک مرجع حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی وبسایت تعمیراتی بهترین خدمات ممکن را به مشتریان ارائه می نماید.

طراحی یک وبسایت تعمیراتی زیبا

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. طراحی سایت تعمیراتی جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.

طراحی یک سایت کاربردی

اگر استفاده از وبسایت تعمیراتی شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

طراحی یک وبسایت با هویت

سایت شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

خدمات طراحی سایت تعمیراتی

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما یک سایت منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

مدیریت سایت

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وبسایت تعمیراتی خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش کار با پنل مدیریت

آموزش های استفاده از سایت و مدیریت آن به شما داده میشود.

طراحی سایت تعمیراتی موبایل_
طراحی سایت واکنش گرا

وب سایت واکنش گرا

سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

سئو سایت

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وبسایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شما رعایت می‌شود.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وبسایت خود لازم دارید در اختیارتان است.

اهمیت طراحی سایت خدمات تعمیرات

طراحی_سایت_تعمیرات

درست مانند تاسیس یک فروشگاه یا تعمیرگاه تعمیرات لوازم خانگی، برقی و یا انواع لوازم آشپزخانه، طراحی سایت اینترنتی نیز صرفا برای یک بار انجام می شود. بنابراین اهمیت طراحی سایت تعمیرات در به روز رسانی و همینطور نحوه طراحی اولیه خلاصه می شود. در صورتی که یک وب سایت از الگوریتم های حرفه ای تبعیت کرده باشد، می توان از نتیجه به دست آمده در مقایسه با نتایج به دست آمده از رقبا اطمینان حاصل کرد.

در حال حاضر سایت های حرفه ای که در حوزه تعمیرات فعالیت می کنند، جایگاه های بسیار خوبی در گوگل را به خود اختصاص داده اند. همین موضوع باعث بیشتر شدن اهمیت طراحی و ساخت سایت مرتبط با تعمیرات برای رقابت جدی با رقیبان سرسخت می شود. برای طراحی سایت خدمات تعمیرات باید اولویت های مهمی را مورد نظر قرار دهید که یکی از مهم ترین آن هاد رقابت و کسب جایگاه های برتر گوگل است.

از طریق وب سایت اینترنتی امکان به نمایش گذاشتن خدمات یا محصولات به طور وضوح فراهم می شود، موضوعی که بدون وب سایت نمایش آن کاملا دشوار و زمان بر خواهد بود. استفاده از تصاویر باکیفیت و نمایش انواع ویدیوهای حرفه ای از ارائه خدمات به مشتریان به طور مثال برای یک مرکز تعمیرات، شرایط مناسبی را برای مشتریان از نظر جلب اطمینان ایجاد می کند.

مراحل طراحی سایت شرکت تعمیراتی

طراحی اختصاصی وب‌سایت شما در 3 مرحله انجام خواهد شد:

طراحی-وایرفریم​-سایت

طراحی وایرفریم سایت تبلیغاتی

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آن‌ها را مشخص می‌کند.
طراحی-گرافیکی​-سایت

طراحی گرافیکی وبسایت تبلیغاتی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.
پیاده_سازی_وبسایت

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت  واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت نیز به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

آخرین نمونه کار های طراحی سایت تعمیرات

برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار طراحی آنها را داشته‌ایم:

باید همین امروز برای طراحی وبسایت تعمیرات اقدام کنید

طراحی-سایت-تعمیراتی_

اگر هنوز هم متقاعد نشده باشید که طراحی وبسایت تعمیرات تا چه اندازه می توانید در موفقیت کسب و کار شما موثر باشد، بهتر است تا پارامترهای دیگر را مورد بررسی قرار دهیم. به واسطه طراحی و در اختیار داشتن یک پلتفرم حرفه ای در فضای آنلاین می توانید اعتبار کسب کنید. کسب اعتبار در حقیقت به معنی کسب اعتماد مشتریان و در نتیجه دریافت سفارش های بیشتر که منجر به درآمدزایی بیشتر خواهد شد، است.

رعایت حرفه ای ترین اصول طراحی سایت تعمیرات دقیقا همان نکته طلایی است که می تواند به موفقیت سریع وب سایت منجر گردد. طراحی سایت این امکان را ایجاد می کند تا بدون نیاز به صرف هزینه های سنگین یا غیر منطقی شاهد جذب حداکثری مشتریان، صرفه جویی در زمان و هزینه ها باشید. بر اساس آمار های واقعی بیش از 81 درصد مشتریان بعد از بازدید وب سایت ها متوجه حرفه ای بودن یا نبودن آن ها می شوند.

داشتن وب سایت به ارائه یک چهره حرفه ای از یک مجموعه کمک می کند. در واقع این وب سایت ها هستند که با نمایش پروفایلی حرفه ای به مشتریان، توجه آنان را جلب می کنند. در حال حاضر که تعمیرات یکی از اصلی ترین نیازهای مشتریان در هر زمینه و حوزه ای محسوب می شود، طراحی سایت تعمیرات انتخاب هوشمندانه ای است که در آن امکان نمایش مجموعه ای از تخصص ها، گواهینامه ها، موفقیت ها و نمونه کارهایتان را خواهید داشت.

بهترین شرکت طراحی سایت تعمیرات در تهران

طراحی وبسایت تعمیرات_

برای شروع موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی، طراحی سایت اولین قدمی است که باید به درستی برداشته شود. در صورتی که مراحل طراحی سایت تعمیراتی به درستی انجام گیرد، قطعا موفقیت تنها نتیجه ای است که می توانید شاهدش باشید. آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس به عنوان یک شرکت حرفه ای و باتجربه در زمینه طراحی انواع سایت به صورت تخصصی شناخته می شود.

پیش از طراحی سایت باید با مزایای داشتن وب سایت اینترنتی آشنا شوید. یک سایت خوب بهترین شرایط را برای جلب توجه مشتریان فراهم می کند، همچنین سایت های اینترنتی حرفه ای این قابلیت را دارند که باعث جذب مشتریان جدید از اینترنت شوند. بنابراین بدون نیاز به صرف هزینه های سنگین و صرفا از طریق بازاریابی دیجیتال این فرصت فراهم می شود تا در کوتاه ترین زمان، بیشترین تعداد مشتریان به سمت یک مجموعه جذب شوند. بخشی از مهم ترین خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس عبارت اند از :

  • طراحی سایت تعمیراتی موبایل
  • طراحی سایت تعمیرات لوازم خانگی
  • طراحی وب سایت تعمیر لوازم برقی
  • طراحی سایت اینترنتی تعمیرات لوازم آشپزخانه
  • ساخت وب سایت تعمیرات لپ تاپ
  • طراحی سایت تعمیر تلویزیون

نکته پایانی؛ در نهایت باید گفت که وب سایت ها همان ویترین جذابی هستند که در دنیای امروز نقش فوق العاده مهمی برای بازاریابی و کسب درآمد دارند. به همین واسطه انتخاب یک مجموعه حرفه ای برای طراحی سایت وردپرسی تعمیرات اولین و مهم ترین گام جهت ورود به دنیای کسب و کار آنلاین است.

قیمت طراحی سایت تعمیراتی

هزینه-طراحی_سایت

حضور قدرتمند در اینترنت می تواند به کسب درآمدزایی های افسانه ای منجر گردد، این یک واقعیت بسیار مهم است که حتی شرکت های بسیار بزرگ نیز کاملا با آن موافق هستند. اما کیفیت وب سایت طراحی شده موضوع اصلی در تعیین موفقیت طراحی سایت تعمیرات به شمار می رود. از طرفی قیمت طراحی سایت تعمیراتی که پارامتر بسیار مهمی از نظر مشتریان طراحی وب محسوب می شود، ارتباط مستقیمی با کیفیت طراحی سایت خواهد داشت. به عبارت دیگر هر چه طراحی سایت قوی تر باشد، هزینه و تعرفه طراحی نیز افزایش می یابد.

هزینه طراحی سایت تعمیراتی در آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس کاملا منطبق با اصل توافق تعیین می شود و نکته مهمی که آوانوس را از سایر شرکت ها و مجموعه های طراحی سایت متمایز می کند، تعیین قیمت هایی منصفانه و واقعی است. شرکت های زیادی در حوزه دیجیتال مارکتینگ در ایران فعالیت می کنند، اما انتخاب بهترین شرکت ها صرفا با بررسی نمونه طراحی سایت تعمیراتی که انجام داده اند، امکانپذیر می شود.

امکانات طراحی وب سایت تعمیراتی

کاملا ریسپانسیو

ماژول پیامک اطلاع رسانی

مدیریت مقالات و اخبار

پشتیبانی فنی رایگان تا 1 سال

بهینه سازی (سئو) پایه

آموزش کار با پنل ادمین

مشاوره رایگان سئو و گوگل ادوردز

سیستم رزرویشن حرفه ای

قابلیت چند زبانه بودن سایت

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

سیستم چت آنلاین

طراحی با سلیقه و نظر مشتری

طراحی سئو بیس

مشاوره خرید هاست و دامنه

سیستم باشگاه مشتریان

راه اندازی گوگل سرچ کنسول

سیستم چت آنلاین

درج لوکیشن گوگل در سایت

طراحی کاملا اختصاصی

سیستم مدیریت محصولات