طراحی سایت روانشناسی

طراحی-سایت-روانشناسی
طراحی سایت روانشناسی یک روش عالی برای ارتباط با بیماران و متقاضیانی است که نیازمند دریافت خدمات روانشناسی به صورت آنلاین هستند. یکی از جالب ترین موضوعات در طراحی وب سایت موفق توجه به اصول روانشناسی است، در اختیار داشتن اطلاعاتی کاربردی درباره روانشناسی طراحی وب از جمله پارامترهایی است که در موفقیت طراحی سایت روانشناسی نیز می توان به اهمیت آن پی برد.

در ادامه این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس همه چیز درباره مزیت ها و مراحل طراحی وب سایت تخصصی روانشناسی را مورد بررسی قرار می دهیم.

طراحی یک وبسایت روانشناسی زیبا

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. طراحی سایت روانشناسی جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.

طراحی یک سایت روانشناسی کاربردی

اگر استفاده از سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

طراحی یک وبسایت با هویت

سایت شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

خدمات طراحی وبسایت روانشناسی آوانوس

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما یک سایت منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

مدیریت سایت

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وبسایت روانشناسی خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش کار با پنل مدیریت

آموزش های استفاده از سایت و مدیریت آن به شما داده میشود.

خدمات طراحی وبسایت روانشناسی
طراحی سایت واکنش گرا

وب سایت واکنش گرا

سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وبسایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شما رعایت می‌شود.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وبسایت خود لازم دارید در اختیارتان است.

اهمیت طراحی وبسایت روانشناسی

سایت اینترنتی یکی از موثرترین روش ها در جذب مخاطبین به ویژه مخاطبینی در گروه های سنی 18 تا 60 سال به شمار می رود. سایت روانشناسی اما در بین وب سایت های موجود، به عنوان یکی از کاربردی ترین و در عین حال محبوب ترین وب سایت ها از نظر کاربران شناخته می شود. سایتی که امکان ارائه بسیاری از خدمات روانشناسی به متقاضیان به واسطه طراحی آن فراهم می گردد.

طراحی سایت روانشناسان با قراردان امکانات حرفه ای در وب سایت از جمله مشاوره آنلاین روانشناسی از جمله نیازهای امروز کاربران در فضای اینترنت است. یک وب سایت روانشناسی حرفه ای به طور معمول پیرامون ارائه خدمات روانشناسی یا ارائه آموزش های روانشناسی فعالیت می کند. بنابراین مشخص کردن یک هدف واحد برای طراحی وب سایت روانشناسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

نمونه طراحی سایت روانشناسی

نمونه طراحی سایت روانشناسی

بسیاری از طراحان وب سایت بر این عقیده اند که طراحی حرفه ای مجموعه ای از ایده پردازی های هنری است که احساس زیبایی و الهام بخشی را در خود جای داده است. اما انتقال احساس زیبایی تنها مشخصه یک وب سایت حرفه ای نیست. بررسی آرزوها، انگیزه ها و همینطور رفتار کاربران یا مخاطبین آینده وب سایت مهم ترین موضوعی است که می توان برای درک بهتر آن نمونه طراحی سایت روانشناسی را مورد بررسی قرار داد.

از هر 10 نفر فرد بزرگسال در گروه سنی 18 تا 64 سال تقریبا 1 نفر به درمان روانی یا درمان توسط روانشناس نیاز دارد. این موضوع تعریفی کوتاه اما کامل از اهمیت طراحی و راه اندازی وب سایت هایی با محوریت فعالیت های روانشناسی است. طراحی سایت کلینیک روانشناسی در حقیقت راهی مشخص و ایده آل برای برقراری ارتباط بین بیماران و پزشکانی است که می توانند بدون محدودیت های مکانی یا زمانی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

رعایت اصول طراحی سایت از جمله پارامترهای مهمی است که امکان موفقیت طراحی را افزایش می دهد. نه تنها نحوه ارائه خدمات روانشناسی در وب سایت بلکه نحوه طراحی وب سایت روانشناسی نیز به شکلی غیر مستقیم میزان حرفه ای بودن یا قابل اعتماد بودن وب سایت را برای کاربران مشخص می کند. با توجه به 6 تکنیک مهم در طراحی وب سایت روانشناسی می توانید احتمال موفقیت طراحی را تا 100% افزایش دهید.

طراحی یکپارچه

هماهنگی و یکپارچگی از جمله مهم ترین اصول طراحی وب سایت روانشناسی است، یکپارچگی طراحی را می توان در موضوعاتی مانند رنگ ها، اندازه ها، اشکال و کلیه عناصر وب سایت مشاهده کرد. این موضوع یکی از ساده ترین و در عین حال مهم ترین پارامترهایی است که باعث افزایش رضایت کاربران سایت و همینطور افزایش حضور کاربر در وب سایت می شود. چرا که کاربر امکان دنبال کردن یک جریان هماهنگ بین اجزا وب سایت را با چشم دارد.

ایحاد واکنش احشایی در کاربر

اطمینان حاصل کنید که با گذشت اولین ثانیه ها از حضور کاربر در وب سایت، ارتباطی معنادار و عمیق را بین سایت و کاربر ایجاد کرده اید. در صورت موفقیت در جریان ایجاد واکنش احشایی در کاربران وب سایت روانشناسی می توانید مطمئن شوید که کاربران به سرعت از طریق غرایز درونی با وب سایت شما ارتباط برقرار کرده اند. طراحان حرفه ای از این روش برای ایجاد یک تاثیر زیبایی شناختی مثبت در کاربران استفاده می کنند. موضوعی که باعث می شود وب سایت بسیار خوب به نظر برسد!

از روانشناسی رنگ ها غافل نباشید

فراموش نکنید که تاثیر رنگ ها در ذهن انسان درست مانند تاثیر رفتارها و واکنش هایی است که امکان احساس آن وجود دارد. بررسی رنگ ها و همینطور میزان محبوبیت هر رنگ برای طیف مشخصی از مخاطبین وب سایت به شما در موفقیت طراحی سایت مشاوره روانشناسی کمک می کند. به طور مثال باید بدانید که رنگ قرمز مملو از احساس، شور و قدرت است. در حالی که رنگ نارنجی مفهومی از گرما و انرژی سرشار را به کاربران انتقال می دهد.

بررسی الگوهای شناختی

وب سایت ها به طور معمول بر اساس برنامه ای مشخص طراحی و راه اندازی می شوند، بنابراین استفاده از الگوهایی خاص و مشترک در سایت های مختلف موضوع مهمی است که باعث حضور مداوم و مستمر کاربران در وب سایت می شود. چرا که بازدیدکنندگان از یک سایت انتظار دارند تا ارتباطی معنادار را بین مشخصات سرچ شده و نتیجه ارائه شده مشاهده کنند. به طور مثال پس از جستجو درباره کلید واژه روانشناسی، انتظار کاربران مشاهده نتایجی با مضمون عکس های آرایشگاهی یا مد و فشن نیست!

قانون هیک

قانون هیک، اصطلاح جدیدی است که شاید هیچ اطلاعی درباره آن نداشته باشید! اما در توضیحی کوتاه باید بدانید که قرار گرفتن کاربران در معرض گزینه های متعدد باعث طولانی تر شدن فرآیند تصمیم گیری آن ها می شود. این یک توضیح کامل از قانون هیک است، قانونی که در طراحی سایت روانشناسی می توانید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید. این موضوع البته تنها مختص به تعدد عکس ها، یا محصولات نیست، بلکه هر چه تعداد گزینه های نمایش داده شده برای کاربران بیشتر باشد، احتمال ایجاد احساسی ناخوشایند در آن ها افزایش می یابد.

هزینه طراحی سایت روانشناسی

هزینه-طراحی_سایت

پس از طراحی وب سایت در فاصله کوتاهی می توان میزان موفقیت طراحی و المان های تاثیرگذار در این موضوع را شاهد بود. هزینه طراحی سایت روانشناسی بر اساس موفقیت های به دست آمده در این رابطه مشخص خواهد شد، تعیین قیمت طراحی وبسایت روانشناسی با توجه به هر یک از امکانات و ویژگی هایی که در وب سایت به نمایش کاربران گذاشته می شود و همینطور با توجه به قابلیت های مهمی مانند طراحی ریسپانسیو و سئو فرندلی بودن مشخص خواهد شد.

مهم ترین امکانات طراحی سایت دکتر روانشناس

امکانات طراحی سایت دکتر روانشناس

طراحی امکانات اختصاصی برای وب سایت روانشناسی یک تکنیک موثر در افزایش رضایت کاربران وب به شمار می رود. در ادامه این مقاله از آزانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس با مهم ترین امکانات طراحی سایت دکتر روانشناس آشنا می شود.

 • طراحی صفحه درباره ما
 • طراحی صفحه تماس با ما
 • نمایش راه های ارتباط آنلاین
 • امکان دریافت مشاوره آنلاین
 • طراحی گرافیکی اختصاصی
 • طراحی پاسخگو
 • امکان فشرده سازی منو
 • پنل جستجو پیشرفته و حرفه ای
 • امنیت بالا
 • بهینه سازی منظم
 • امکان اتصال به شبکه های اجتماعی
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • چت آنلاین
 • ارتباط با مدیران وب سایت
 • نوبت دهی آنلاین
 • مقالات
 • اخبار
 • وبلاگ
 • امکان درج نامحدود تصاویر
 • امکان درج نامحدود توضیحات
 • امکان درج نامحدود ویدیو
 • گالری تصاویر
 • گالری ویدیویی
 • مدیریت پیام های چند رسانه ای
 • طراحی واکنش گرا
 • طراحی ریسپانسیو
 • طراحی سئو فرندلی
 • نمایش تعداد بازدیدهای روزانه
 • معرفی پزشکان
 • معرفی خدمات روانشناسی
 • معرفی خدمات روانپزشکی
 • پشتیبانی فنی منظم و همیشگی

به آوانوس اعتماد کنید.

کاملا ریسپانسیو

ماژول پیامک اطلاع رسانی

مدیریت مقالات و اخبار

پشتیبانی فنی رایگان تا 1 سال

بهینه سازی (سئو) پایه

آموزش کار با پنل ادمین

مشاوره رایگان سئو و گوگل ادوردز

سیستم رزرویشن حرفه ای

قابلیت چند زبانه بودن سایت

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

سیستم چت آنلاین

طراحی با سلیقه و نظر مشتری

طراحی سئو بیس

مشاوره خرید هاست و دامنه

سیستم باشگاه مشتریان

راه اندازی گوگل سرچ کنسول

سیستم چت آنلاین

درج لوکیشن گوگل در سایت

طراحی کاملا اختصاصی

سیستم مدیریت محصولات