طراحی سایت کتابخانه

طراحی-سایت-برای-هتل

همین حالا که ساعت 4 بعد از ظهر است، اگر بخواهید به سراغ یک کتابِ دلربا در کتابخانه ای که عضو آن هستید، بروید، علی رغم میلی باطنی تان باید تا فردا صبح برای بازشدن کتابخانه صبر کنید! اما به لطف طراحی سایت کتابخانه آن هم از نوع کتابخانه آنلاین، هیچ محدودیتی برای حضور در کتابخانه به صورت مجازی و انجام ثبت نام، یا بررسی قیمت و همینطور کتاب های موجود در کتابخانه نخواهید داشت.

ایجاد کتابخانه دیجیتال نه تنها یک فرصت رقابتی در زمینه کتاب و همینطور معرفی یک کتابخانه هوشمند به علاقه مندان در این حوزه است، بلکه می تواند فرصت جدیدی برای جذب مشترکین جدید برای یک کتابخانه باشد. شرکت های بسیاری در ایران خدمات طراحی سایت را ارائه می کنند اما آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس به عنوان یک مجموعه حرفه ای، بهترین مشاوره ها برای طراحی سایت حرفه ای کتابخانه ای را به مشتریان ارائه می نماید.

طراحی یک وبسایت کتابخانه زیبا

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. طراحی سایت کتابخانه جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.

طراحی یک سایت کاربردی برای کتابخانه

اگر استفاده از سایت کتابخانه ای شما راحت نباشد، حتی یک طراحی گرافیکی فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

طراحی یک وبسایت با هویت

سایت شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

خدمات طراحی وب سایت کتابخانه آوانوس

تمام آنچه برای راه اندازی یک سایت کتابخانه عالی نیاز است:

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما یک سایت منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

مدیریت سایت

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وبسایت آموزشگاهی خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش کار با پنل مدیریت

آموزش های استفاده از سایت و مدیریت آن به شما داده میشود.

نمونه طراحی سایت کتابخانه
طراحی سایت واکنش گرا

وب سایت واکنش گرا

سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

سئو سایت

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وبسایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شما رعایت می‌شود.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وبسایت خود لازم دارید در اختیارتان است.

طراحی وب سایت کتابخانه

طراحی وب سایت کتابخانه در حال حاضر یک روش ایده آل برای مدیریت اعضا یک کتابخانه و همینطور یک گزینه عالی برای اعضا کتابخانه ها جهت تمدید مهلت امانت کتاب یا اطلاع از کتاب های جدید کتابخانه به شمار می رود. کتابخانه های آنلاین باعث راحتی کاربران و اعضا کتابخانه می شوند، کاربرانی که دیگر برای هیچ موضوع پیش پا افتاده ای، به کتابخانه ها مراجعه نمی کنند و تمامی نیازهای خود را فقط به صورت آنلاین پیگیری می کنند.

در صورت طراحی وب سایت کتابخانه مجازی قطعا هیچ محدودیتی دیگر برای حضور اعضا جدید در کتابخانه وجود ندارد. چرا که هر یک از کاربران می توانند در زمان دلخواه با مراجعه به وب سایت کتابخانه نسبت به بررسی فضا داخلی کتابخانه، کتاب های موجود، قیمت کتاب ها و همینطور اطلاع از شرایط عضویت کتابخانه، بپردازند.

پروژه طراحی سایت کتابخانه از جمله پروژه های مهم و البته تاثیرگذار در افزایش تعداد اعضا یک کتابخانه حرفه ای و محبوبیت آن بین دوست داران کتاب خواهد بود. بنابراین کیفیت انجام این پروژه تا حد بسیار زیادی به تجربه و تخصص کارشناسان طراح وب سایت وابسته است. همین حالا برای اطمینان از اینکه طراحی وب سایت کتابخانه چقدر می تواند در کسب و کار شما موثر باشد، با مشاورین آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس تماس بگیرید.

مراحل طراحی سایت کتابخانه ای اختصاصی

طراحی اختصاصی وب‌سایت کتاب خانه شما در 3 مرحله انجام خواهد شد:

طراحی-وایرفریم​-سایت

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آن‌ها را مشخص می‌کند.
طراحی-گرافیکی​-سایت

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.
پیاده_سازی_وبسایت

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت  واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت نیز به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

طراحی وب سایت کتابخانه های دانشگاهی

برای موفقیت در مراحل طراحی وب سایت کتابخانه های دانشگاهی استفاده از الگوهای پیشرفته و البته حرفه ای واقعا موثر خواهد بود. در حقیقت طراحی وب سایت خوب یک موضوع کاملا فنی و تخصصی است، شاید از نظر بسیاری از کاربران یک وب سایت در عین دارا بودن ویژگی های بصری خوب، اصلا ایده آل نباشد، در حالی که وب سایت دیگر که طراحی ساده تری دارد، کاملا ایده آل به نظر برسد.

ساخت سایت برای کتابخانه می تواند با توجه به نوع فعالیت کتابخانه با تنوع بسیار زیادی همراه باشد. طراحی سایت کتابخانه با وردپرس به عنوان یکی از مهم ترین پلتفرم های ساخت وب، با توجه به داشتن مزیت های رقابتی فراوان و همینطور وجود بسیاری از امکانات توسط یک مجموعه حرفه ای، قطعا به کسب نتایجی عالی در مدت زمانی نه چندان طولانی منتهی می شود.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس یکی از قوی ترین مجموعه های طراحی وبسایت کتابخانه ای در تهران است که با توجه به نیاز کاربران و انجام تمامی بررسی های لازم در زمینه طراحی سایت کتابخانه دیجیتال حرفه ای، خروجی کاملا رضایت بخشی را برای مشتریان ترسیم می نماید. همین حالا می توانید برای اطلاع از صفر تا صد مراحل طراحی سایت با کارشناسان آوانوس تماس بگیرید.

نمونه طراحی سایت کتابخانه آنلاین

قطعا انتخاب یک مجموعه حرفه ای برای طراحی و ساخت وب سایت اهمیت بسزایی دارد، اما چطور می توان بهترین شرکت طراحی سایت کتابخانه در تهران را شناسایی و انتخاب کرد؟ این کار اصلا دشوار نیست. شما به عنوان متقاضیان طراحی سایت شانس های زیادی برای انتخاب یک مجموعه حرفه ای دارید، شما امکان بررسی نمونه طراحی سایت کتابخانه آنلاین را خواهید داشت!

بررسی نمونه طراحی سایت کتابخانه به معنای بررسی دقیق نحوه طراحی سایت، قالب، گرافیک و همینطور المان هایی است که یک وب سایت حرفه ای را از وب سایت های معمولی متمایز می کند. طراحی سایت کتابخانه آنلاین در صورت رعایت اصول مهم سئو در سایت و همینطور پارامترهایی نظیر استفاده بهینه از رنگ ها و یا انتخاب قالب استاندارد، می تواند راهی برای طی کردن مسیر صد ساله در یک فرصت کوتاه باشد.

امکانات طراحی سایت کتابخانه

از نظر شما بهترین امکانات طراحی سایت کتابخانه چیست؟ آیا امکانات یک وب سایت برای کاربران اهمیت دارد؟ چطور می توان یک سایت عالی با بهترین امکانات موجود طراحی کرد؟ قطعا طراحی سایت با در نظر گرفتن برخی از مهم ترین امکانات از نظر کاربران بسیار حائز اهمیت است، وب سایت های حرفه ای جهان با داشتن امکانات کامل صفر تا صد نیاز کاربران را پیش بینی می کنند.

اما مهم ترین امکاناتی که باید در طراحی سایت کتابخانه به آن توجه کرد، عبارت است از :

 • تماس با ما
 • درباره ما
 • معرفی کتاب ها
 • معرفی ناشران
 • معرفی نویسندگان
 • توضیحات مختصر برای هر کتاب
 • توضیحات سال انتشار
 • چند زبانه بودن
 • جستجو هوشمند و پیشرفته
 • جستجو بر اساس نام ناشر
 • جستجو کتاب بر اساس نام نویسنده
 • امکان جستجو کتاب بر اساس زبان
 • قابلیت جستجو کناب ها به صورت عمودی و افقی
 • امکان به اشتراک گذاشتن کتاب ها و توضیحات
 • راه های ارتباط با کتابخانه در شبکه های اجتماعی
 • امکان درج نظرات
 • امکان چت آنلاین
 • بخش وبلاگ
 • درگاه ثبت نام اعضا
 • امکان تمدید مهلت نگهداری کتاب
 • نمایش آمار بازدیدهای روزانه وب سایت
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • طراحی ریسپانسیو
 • موبایل فرندلی بودن وب سایت
 • و پشتیبانی فنی همیشگی!

به آژانس دیجیتال مارکتنیگ آوانوس بهترین شرکت طراحی سایت کتابخانه ای در تهران اعتماد کنید!

هزینه طراحی سایت کتابخانه آنلاین

هزینه-طراحی_سایت

هزینه طراحی سایت کتابخانه آنلاین چطور مشخص می شود؟ تعیین قیمت طراحی سایت کتابخانه هیچ شباهتی به تعیین محدوده قیمت انواع فعالیت های دیگر در بستر وب ندارد، چرا که طراحی سایت موضوعی کاملا تخصصی و البته فنی است. کیفیت طراحی سایت کتابخانه اولین و اصلی ترین موضوع در تعیین هزینه طراحی خواهد بود.

اگر به پیشرفت و رشد سایت خود از نظر سئو و همینطور جذب کاربران اینترنت فکر می کنید، باید هزینه ها را در رتبه دوم بعد از کیفیت قرار دهید. چرا که طراحان حرفه ای سایت، به خوبی می دانند که چطور می توان با یک برنامه ویژه و مشخص پازل یک سایت ایده آل را چید! در هر صورت نگران قیمت ها نباشید، کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ همه چیز درباره قیمت گذاری طراحی سایت را با شما به اشتراک می گذارند.

 

امکانات طراحی وب سایت کتابخانه:

کاملا ریسپانسیو

ماژول پیامک اطلاع رسانی

مدیریت مقالات و اخبار

پشتیبانی فنی رایگان تا 1 سال

بهینه سازی (سئو) پایه

آموزش کار با پنل ادمین

مشاوره رایگان سئو و گوگل ادوردز

سیستم رزرویشن حرفه ای

قابلیت چند زبانه بودن سایت

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

سیستم چت آنلاین

طراحی با سلیقه و نظر مشتری

طراحی سئو بیس

مشاوره خرید هاست و دامنه

سیستم باشگاه مشتریان

راه اندازی گوگل سرچ کنسول

سیستم چت آنلاین

درج لوکیشن گوگل در سایت

طراحی کاملا اختصاصی

سیستم مدیریت محصولات