طراحی سایت تبلیغات

طراحی_سایت_تبلیغات
دلایل زیادی وجود دارد که با استناد به آن ها می توان متوجه اهمیت طراحی سایت شد. اما اهمیت طراحی سایت تبلیغات چیست؟ طراحی سایت تبلیغات یکی از موثرترین روش هایی است که امروزه حتی بزرگ ترین کسب و کارها در جهان نیز از آن جدا نیستند. تیلیغات در حقیقت اصلی ترین عنصر حیاتِ یک برند یا نوعی از خدمات یا حتی یک کسب و کار بزرگ محسوب می شود.

درج تبلیغات در وب سایت هایی که تعداد بازدیدکنندگان زیادی دارند، اصل مهمی در درآمدزایی است. سایت های نیازمندی بی شماری را می توان در ایران شاهد بود که هر روزه بازدیدکنندگان متعددی از آن ها برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند. شاید شیپور یا سایت دیوار مهم ترین نمونه های سایت های نیازمندی در ایران هستند که توانسته اند امروزه به جایگاهی واقعا ایده آل دست پیدا کنند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس از مجموعه های معتبر و حرفه ای در حوزه طراحی انواع وب سایت های تبلیغاتی با برترین امکانات در کشور است. این مجموعه به لطف اشراف کامل نسبت به نیازها و همینطور کمبودهای موجود در فضای اینترنت، امکان طراحی بهترین سایت های تبلیغاتی برای رسیدن به بزرگ ترین اهداف تجاری را فراهم کرده است. بهره مندی از متدهای روز جهان در کنار استفاده از برترین ابزارهای طراحی سایت موضوعی است که به نتیجه بخش بودن ایده اولیه کارشناسان آوانوس ختم می شود.

طراحی یک وبسایت تبلیغاتی زیبا

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. طراحی سایت تبلیغاتی جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.

طراحی یک سایت کاربردی برای تبلیغات

اگر استفاده از سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی گرافیکی فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

طراحی یک وبسایت با هویت

سایت شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

خدمات طراحی وب سایت تبلیغات آوانوس

تمام آنچه برای راه اندازی یک سایت تبلیغاتی عالی نیاز است:

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما یک سایت منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

مدیریت سایت

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وبسایت تبلیغاتی خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش کار با پنل مدیریت

آموزش های استفاده از سایت و مدیریت آن به شما داده میشود.

طراحی سایت واکنش گرا

وب سایت واکنش گرا

سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وبسایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شما رعایت می‌شود.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وبسایت خود لازم دارید در اختیارتان است.

ایده هایی متفاوت برای طراحی سایت تبلیغاتی ارزان

جست و جو در بین ایده های طراحی سایت موضوع مهمی است که در نهایت به ایده آل بودن خروجی کار منتهی می شود. بررسی ایده هایی متفاوت برای طراحی سایت تبلیغاتی ارزان از اولین اصولی است که کارشناسان آوانوس با در نظر داشتن آن تمامی پارامترهای لازم برای ساخت وب سایت حرفه ای را مدنظر قرار می دهند.

توجه به ایده های گرافیکی در طراحی وب سایت تبلیغاتی جزء اولویت های بسیار مهمی است که معمولا از چشم طراحان سایت پنهان نمی ماند. نزدیک به 90% بازدیدکنندگان یا کاربران اینترنت تنها با مرور محتوای بصری یک وب سایت یا یک تبلیغات هدفمند، تصمیم به کلیک یا عدم کلیک روی آن تبلیغات می گیرند.

با طراحی سایت تبلیغات کلیکی تقریبا همه کسب و کارها شانس دیده شدن، ماندگاری و رشد در فضای اینترنت به بهترین شکل ممکن را دارند. فراموش نکنید که همه چیز از انگیزه نشأت می گیرد. در صورتی که وب سایت شما وب سایتی انگیزشی در تبلیغات باشد، می توانید به نتیجه کار امیدوار باشید. وب سایت تبلیغاتی در حقیقت ویترینی ایده آل برای نمایش انواع محتوا تصویری و متنی است که در اختیار داشتن آن به سادگی امکانپذیر است.

مراحل طراحی سایت تبلیغی اختصاصی

طراحی اختصاصی وب‌سایت تبلیغاتی شما در 3 مرحله انجام خواهد شد:

طراحی-وایرفریم​-سایت

طراحی وایرفریم سایت تبلیغات

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آن‌ها را مشخص می‌کند.
طراحی-گرافیکی​-سایت

طراحی گرافیکی سایت تبلیغات

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.
پیاده_سازی_وبسایت

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت تبلیغاتی واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت نیز به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

امکانات طراحی سایت برای تبلیغات

وبسایت_تبلیغاتی

در اختیار داشتن یک پلتفرم جذاب برای ارائه آگهی های تبلیغاتی که قرار است کاربران اینترنت با دیدن آن شگفت زده شوند، نیازمند داشتن ابزارهای هدفمندی هم چون وب سایت ها است. وب سایت هایی که بازدیدکنندگان فراوانی دارند، می توانند به عنوان اولین یا شاید کاربردی ترین پلتفرم ها برای تبلیغات در نظر گرفته شوند. تبلیغاتی که نه تنها یک منبع درآمدزایی فوق العاده است، بلکه می تواند نقش کاربردی در پیشبرد اهداف تبلیغ کنندگان داشته باشد.

بررسی دقیق نمونه طراحی سایت تبلیغات این امکان را به تمام علاقه مندان به طراحی این دست از وب سایت ها می دهد، تا با مرور ایده های رقبا و همینطور توجه به نیازهای کاربران، در نهایت برای طراحی یک سایت وردپرسی ایده آل همه چیز را در نظر بگیرند. اما برای افزایش رتبه سایت در گوگل و در نتیجه افزایش تعداد کاربران برای درج تبلیغات، نیاز است تا به امکانات طراحی سایت تبلیغات به صورت کاملا ویژه توجه داشته باشید.

مهم ترین امکانات طراحی وبسایت تبلیغاتی آنلاین

طراحی-سایت-تبلیغاتی-ارزان

مهم ترین امکانات طراحی وبسایت تبلیغاتی آنلاین عبارت اند از:

 • امکان انتقال مدیریت وب سایت به مدیران مختلف
 • طراحی کاملا بهینه
 • امکان مشاهده کاربران عضو سایت
 • قابلیت مدیریت تبلیغات، حذف یا تایید آن ها
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • بخش وبلاگ و اخبار داغ
 • طراحی ریسپانسیو
 • قابلیت مدیریت تبلیغات
 • قابلیت تعریف مشتریان یا کاربران خاص
 • قابلیت مشاهده تراکنش های موفق یا ناموفق
 • قابلیت بررسی دقیق اعتبار کاربران و مشتریان

طراحی سایت آژانس تبلیغاتی ساده تر از حد تصور شما است، اما شروط خاصی در این رابطه وجود دارد، در حقیقت مهم ترین شرط داشتن تجربه در طراحی وب سایت است. وب سایت خوب، وب سایتی است که حرفه ترین ها طراحی آن را به عهده گرفته باشند. وب سایت های حرفه ای و مطرح در دنیا، همواره توسط بهترین طراحان، طراحی و ایده پردازی شده اند.

تبلیغات مهم ترین دلیل رشد و حیات کسب و کارهای نوپا یا کسب و کارهای گسترده است. بنابراین باید بیش از هر موضوع دیگری به تبلیغات اهمیت داد. آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس همه مراحل طراحی سایت تبلیغات را به صورت حرفه ای بر عهده می گیرد. به کارشناسان آوانوس اعتماد کنید.

هزینه طراحی سایت تبلیغاتی

هزینه-طراحی_سایت

هزینه طراحی سایت تبلیغاتی با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود، قطعا مهم ترین فاکتور در هزینه طراحی سایت کیفیت است. کیفیت در طراحی یک وب سایت حرف اول را می زند، اگر سایتی از نظر سئو، گرافیک، قالب یا پارامترهای مشابه، در ردیف وب سایت های حرفه ای و معتبر قرار داشته باشد، می توان به آینده آن امیدوار بود. سایت تبلیغات در حقیقت مرجعی برای کسب درآمد به صورت کاملا مستقیم از درج تبلیغات یا نیازمندی ها است.

بنابراین برخوردار بودن از تمامی ویژگی هایی که مورد نیاز مخاطبین تبلیغات یا نیازمندهای باشد، برای این دست از وب سایت ها ضروری است. طراحی سایت برای تبلیغ یکی از رقابتی ترین فعالیت هایی است که شرکت های مختلفی در ایران به آن مشغول هستند. اما در طراحی خوب کار هر مجموعه ای نیست!

تعیین دقیق نیازها، انتظارات موجود در بازارهای تبلیغاتی و بررسی کاملا هوشمندانه نقاط ضعف موجود در کار رقبا، ایده اولیه طراحی یک سایت تمام عیار برای تبلیغات است که می توانید از کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس درباره آن مشورت بگیرید. قیمت طراحی سایت تبلیغاتی را به صورت کاملا دقیق از کارشناسان آوانوس دریافت کنید.

امکانات طراحی وب سایت تبلیغاتی توسط آوانوس:

کاملا ریسپانسیو

ماژول پیامک اطلاع رسانی

مدیریت مقالات و اخبار

پشتیبانی فنی رایگان تا 1 سال

بهینه سازی (سئو) پایه

آموزش کار با پنل ادمین

مشاوره رایگان سئو و گوگل ادوردز

سیستم رزرویشن حرفه ای

قابلیت چند زبانه بودن سایت

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

سیستم چت آنلاین

طراحی با سلیقه و نظر مشتری

طراحی سئو بیس

مشاوره خرید هاست و دامنه

سیستم باشگاه مشتریان

راه اندازی گوگل سرچ کنسول

سیستم چت آنلاین

درج لوکیشن گوگل در سایت

طراحی کاملا اختصاصی

سیستم مدیریت محصولات