طراحی سایت تجاری

به بهترین شکل میزبان کاربران خود در دنیای وب باشید!

طراحی-سایت-تجاری

دنیای امروز دنیای رقابت های آنلاین است، شرکت های بازرگانی موفق در ایران و البته در سراسر دنیا برای ورود به عرصه رقابت های آنلاین باید به فکر طراحی سایت تجاری باشند. طراحی سایت یک استراتژی موثر و کاربردی است که به لطف آن می توانید سهم چشمگیری از بازار سودآور تجارت را به انحصار خود دربیاورید.

طراحی وب سایت تجاری یک “شاید” نیست بلکه “باید” ی است که نباید حتی یک روز آن را به تاخیر بیاندازید. حضور قدرتمند در فضا رقابت های آنلاین فرصت جذب مشتری هایی را به شما می دهد که حتی پس از سال های تجارت آفلاین این شانس را نخواهید داشت. بر اساس یک نظرسنجی کاملا معتبر، مشخص شد که بیش از 88 درصد کاربران اینترنت تنها در صورتی به یک مجموعه اعتماد می کنند، که اعتماد آن ها از طریق وب سایت آن مجموعه جلب شده باشد!

طراحی سایت مراکز تجاری طراحی یک پلتفرم کاملا محسوس برای ارتباط برقرار کردن با افرادی است که دقیقا به عنوان مخاطب اصلی فعالیت این مراکز شناخته می شوند. موارد بسیار مهمی در طراحی سایت تجاری حائز اهمیت است که قطعا گرافیک و قالب انتخابی سایت جزء مهم ترین این موارد محسوب می شوند.

در بین مجموعه های طراح وب آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس یک نام آشنا اما باسابقه ای حدودا 6 ساله در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وب سایت های تجاری است که نمونه کارهایی موفق را در همین زمینه طراحی کرده است.

طراحی یک وبسایت تجاری زیبا

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. طراحی سایت تجاریجذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.

طراحی یک سایت کاربردی

اگر استفاده از سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

طراحی یک وبسایت با هویت

سایت شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

خدمات طراحی سایت تجارت الکترونیک آوانوس

تمام آنچه برای راه اندازی یک سایت تجاری عالی نیاز است:

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما یک سایت منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

مدیریت سایت

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وبسایت تجاری خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش کار با پنل مدیریت

آموزش های استفاده از سایت و مدیریت آن به شما داده میشود.

طراحی_وبسایت_تجاری
طراحی سایت واکنش گرا

وب سایت واکنش گرا

سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

سئو سایت

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وبسایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شما رعایت می‌شود.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وبسایت خود لازم دارید در اختیارتان است.
طراحی_سایت_تجاری

اصول طراحی سایت شرکت تجاری

همه چیز باید اصولی باشد! این موضوع از طراحی وب سایت تا نحوه مدیریت بهینه سازی و همینطور تولید و انتشار محتوا صادق است، بنابراین رعایت اصول طراحی سایت تجاری معنایی جز موفقیت ندارد.

هر چه زودتر به فکر طراحی سایت تجاری بیافتید، به همان میزان نیز موفقیت را زودتر تجربه می کنید! این یک واقعیت غیر قابل انکار است. سایت تجاری یک روش ایده آل برای بازاریابی آنلاین یک شرکت تبلیغاتی است که شاید هرگز به مسیر تجارت الکترونیکی وارد نشده بود!

بنابراین چیدمان همه ساختارهای سایت تجاری در نحوه اعتماد مشتریان و همینطور جذب مخاطبین تاثیرگذار است. از مهم ترین اصول طراحی سایت تجاری می توان به چند فاکتور فوق العاده موثر اشاره کرد :

 • طراحی بر اساس اصول SEO
 • استفاده از عناصر بصری جذاب
 • طراحی کاربر پسند
 • طراحی مطابق با نوع فعالیت شرکت
 • پیمایش آسان
 • سرعت بارگذاری بالا

تجربه در طراحی سایت تحاری به صورت حرفه ای حرف اول را می زند، علاوه بر محتوایی که قرار است در آینده توجه مخاطبین شما را به سایت تجاری جلب کند، گرافیک و همینطور ساختار اصلی وب سایت از جمله عواملی است که زمینه بازاریابی تبلیغاتی آنلاین بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس مسیر صفر تا صد طراحی سایت تجاری موفق و البته هدفمند را برای مشتریان ترسیم می کند. در این مسیر تمامی ایده پردازی های اولیه مشتریان در ترکیب با تجارب حرفه ای کارشناسان آوانوس برای یک خروجی ایده آل در رابطه با طراحی سایت مجتمع تجاری ادغام می شوند.

به کارگیری جدیدترین اصول طراحی سایت تجارت الکترونیکی برای به دست آوردن جایگاه های برتر از نظر گوگل و البته کاربران ضروری است. طراحی وب سایت واکنش گرا از جمله مهم ترین قواعدی است که به واسطه آن میزان موفقیت یک سایت از نظر کاربران مشخص می شود.

مراحل طراحی سایت تجاری

طراحی اختصاصی وب‌سایت شما در 3 مرحله انجام خواهد شد:

طراحی-وایرفریم​-سایت

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آن‌ها را مشخص می‌کند.
طراحی-گرافیکی​-سایت

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.
پیاده_سازی_وبسایت

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت  واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت نیز به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

آخرین نمونه کار های طراحی سایت شرکت تجاری

برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار طراحی آنها را داشته‌ایم:

اهمیت طراحی سایت تجاری

طراحی-سایت-تجارت-الکترونیکی

اهمیت طراحی سایت تجاری در چند بعد مختلف قابل بررسی است، بعد از آنالیز اهمیت داشتن یک وب سایت خوب در اینترنت، می توانید به سادگی به درک درستی از علت یا اهمیت داشتن وب سایت تجاری برسید.

به لطف طراحی سایت تجاری این فرصت را خواهید داشت تا تمامی مراحل دیده شدن توسط کاربران را به سرعت طی کنید.

وب سایت واکنش گرا، وب سایتی است که کاربران موبایل نیز به سادگی قادر به پیمایش آن هستند و تمامی ساختارهای گرافیکی سایت عینا در این نوع از طراحی وب نیز لحاظ می شود. البته دیزاین و گرافیک سایت تجاری نیز دقیقا به اندازه واکنش گرا بودن آن اهمیت دارد.

اینترنت حتی به کوچک ترین کسب کارها و مشاغل تجاری امکان رشد و البته شناخته شدن را می دهد، پس چرا نباید از این فرصت بهترین استفاده را بکنید؟ در حقیقت طراحی سایت تجاری با هدف توسعه یک کسب و کار به صورت آنلاین باعث جذب صدها یا شاید میلیون ها مشتری بالقوه می شود!

فرض کنید که قصد فروش انبوهی از مصالح ساختمانی به صورت انحصاری را دارید، انتخاب یک محل عالی و ایده آل برای فروش محصولات اولین چالشی است که با آن مواجه می شوید. مکانی مناسب که علاوه بر در دسترس بودن، بتواند درست مثل یک مهره شطرنج تمام مشتریان را به سمت شما هدایت کند. اینترنت، همان مکان ایده آلی است که به دنبالش هستید!

طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک

طراحی-وب-سایت-تجاری-در-تهران

تبلیغات شامل یک گستره عظیم و پرچالش برای بیشتر دیده شدن و بیشتر شناخته شدن است. یک شرکت تجاری کم تر شناخته شده بعد از طراحی یک پوستر تبلیغاتی عالی، قطعا شاهد فرصت های جدیدی خواهد بود که هرگز تا پیش از این شاهدش نبوده! طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک نمونه فوق العاده مهم و بزرگ تری از این موضوع ساده است!

بعد از طراحی وب سایت تجاری تخصصی و حرفه ای می توانید امکان انجام تبلیغات حرفه ای، خلاقانه و فوق العاده متنوع را بدون وجود هیچ محدودیتی در زمان یا حتی مکان مشخص، داشته باشید. در وب سایت تجاری اختصاصی خود فرصت آزمون و خطا فرصت ایده آلی است که به لطف آن امکان پیشی گرفتن از رقبا را نیز خواهید داشت.

سایت تجاری خوب، سایتی است که مشخصه های گرافیکی، محتوایی، ساختاری و البته بهینه سازی آن مطابق با اصول و قواعد جدید باشد. بنابراین شاید به این فکر بیافتید که چرا نباید خودتان به واسطه آموزش طراحی سایت تجاری یک وب سایت تجاری ایده آل را طراحی کنید؟

البته که این مسیر هم، مسیر ایده آلی به نظر می رسد، اما آموزش زمان بر خواهد بود و نباید فرصت ها را از دست بدهید. آوانوس به عنوان شرکت طراحی سایت تجاری حرفه ای در تهران این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا شاهد ساخت سایتی حرفه ای برای شروع فعالیت های تجاری و تبلیغاتی باشید.

شرکت طراحی وب سایت تجاری در تهران با هدف اجرا استراتژی های موثر و کاملا به روز در زمینه ساخت وب، خدماتی کاملا حرفه ای را به مشتریان ارائه می نماید. طراحی سایت تبلیغات تجاری یا طراحی سایت تجارت الکترونیک از جمله گزینه های مهم و کاملا موثری است که نتیجه بخش ترین نتایج در تجارت و تبلیغات را برای صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک به همراه دارد.

هزینه طراحی سایت تجاری

هزینه-طراحی_سایت

یک وب سایت خوب چقدر می ارزد؟ آیا تعداد صفحات طراحی شده برای یک وب سایت قیمت طراحی آن را تعیین می کند؟ چرا یک شرکت خوب طراحی سایت در تهران تعرفه بالاتری را به مشتریان اعلام می کند؟ اصلا باصرفه ترین راه برای طراحی سایت تجاری چیست؟ قیمت طراحی سایت تجاری چطور تعیین می شود؟

طراحی سایت تجاری یا هر یک از انواع سایت های تبلیغاتی منحصر به فرد و خاص، بر اساس اصول سئو با تعرفه هایی متفاوت انجام می شود. هزینه طراحی سایت تجاری شما به عنوان بزرگ ترین پلتفرم تبلیغاتی که تا به امروز در اختیار داشته اید، بر اساس کیفیت طراحی مشخص می شود.

تعرفه طراحی سایت تجاری در شرکت دیجیتال مارکتینگ آوانوس یک تعرفه کیفی کاملا ایده آل و البته توافقی است که می توانید تفاوت را در آن احساس کنید. فراموش نکنید که به ازای افزایش کیفیت طراحی سایت، هزینه های طراحی نیز افزایش می یابد، اما این به معنی محدود شدن مشتریان در انتخاب یک سایت تجاری ایده آل نیست. امکانات وب سایت تجاری نیز در نوع خود تاثیرگذاری خاصی در تعیین هزینه ها دارد، از مهم ترین امکانات سایت تجاری باید به این موارد اشاره کرد :

 • طراحی صفحه معرفی سایت
 • معرفی انواع محصولات و خدمات
 • امکان نمایش تصاویر باکیفیت
 • امکان نمایش ویدیو
 • اسلاید هوم
 • طراحی اسلایدهای متحرک
 • پشتیبانی از سیستم فروش آنلاین
 • جستجوگر حرفه ای
 • پنل اس ام اس
 • چند زبانه بودن
 • انجمن یا تالار گفتگو
 • سیستم خبرخوان
 • فرم ثبت نام اعضا و کاربران
 • طراحی بهینه
 • امنیت بالا
 • بخش اخبار داغ
 • طراحی قالب های اختصاصی
 • چت آنلاین

امکانات طراحی وب سایت تجاری

کاملا ریسپانسیو

ماژول پیامک اطلاع رسانی

مدیریت مقالات و اخبار

پشتیبانی فنی رایگان تا 1 سال

بهینه سازی (سئو) پایه

آموزش کار با پنل ادمین

مشاوره رایگان سئو و گوگل ادوردز

سیستم رزرویشن حرفه ای

قابلیت چند زبانه بودن سایت

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

سیستم چت آنلاین

طراحی با سلیقه و نظر مشتری

طراحی سئو بیس

مشاوره خرید هاست و دامنه

سیستم باشگاه مشتریان

راه اندازی گوگل سرچ کنسول

سیستم چت آنلاین

درج لوکیشن گوگل در سایت

طراحی کاملا اختصاصی

سیستم مدیریت محصولات