سایت-پزشکی

طراحی سایت پزشکی

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

بیش از 95 درصد پزشکان فعال در حوزه مراقبت های بهداشتی معتقداند که طراحی سایت پزشکی یکی از اصلی ترین استراتژی ها برای موفقیت های تجاری در آینده برای یک مجموعه محسوب می شود. بیماران و همینطور مراجعه کنندگان به یک مرکز درمانی یا یک بیمارستان معمولا با مشکلات متعددی رو به رو هستند، که عدم پاسخ دهی به دلیل کمبود زمان و هزینه های رفت و آمد بیماران از اصلی ترین این موارد به شمار می رود.

این در صورتی است که با طراحی وب سایت پزشکی می توان شاهد کاهش 81 درصدی مراجعه کنندگان حضوری مراکز درمانی در مواقع غیر ضروری و در نتیجه افزایش راندمان کاری و کاهش آسیب هایی مانند فراگیر شدن بیماری های واگیردار در محیط بیمارستان بود. طراحی وب سایت پزشکی بر اساس تکنیک های ساخت وب و همینطور مطابق با پیشرفته ترین نوع تجربه کاربری یک استراتژی فوق العاده قوی در کسب رضایت بیماران است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس با هدف کسب رضایت قطعی مشتریان در حوزه هایی مانند طراحی سایت، خدماتی متفاوت و کاملا تخصصی را ارائه می نماید. امکان بررسی کلیه نمونه سایت های طراحی شده توسط مجموعه آوانوس به صورت دقیق و به همراه جزئیات کامل، فرصت سنجش و آنالیز مناسبی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. موضوعی که می توان از آن به عنوان کامل ترین راهنما برای تشخیص نحوه کیفیت و مهارت کارشناسان طراح سایت آوانوس یاد کرد.

طراحی یک وبسایت پزشکی زیبا

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. طراحی سایت پزشکی جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.

طراحی یک سایت کاربردی

اگر استفاده از سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

طراحی یک وبسایت با هویت

سایت شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

خدمات طراحی وبسایت پزشکی آوانوس

تمام آنچه برای راه اندازی یک سایت پزشکی عالی نیاز است:

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما یک سایت منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

مدیریت سایت

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه سایت پزشکی خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش کار با پنل مدیریت

آموزش های استفاده از سایت و مدیریت آن به شما داده میشود.

طراحی_وبسایت_پزشکی
طراحی سایت واکنش گرا

وب سایت واکنش گرا

وبسایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

سئو سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت پزشکی شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وبسایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شما رعایت می‌شود.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وبسایت خود لازم دارید در اختیارتان است.
طراحی_سایت_تجاری

شرکت طراحی سایت پزشکی

بهترین شرکت طراحی سایت پزشکی در ایران چه مجموعه ای است؟ هیچ کس دقیقا نمی داند. انتخاب بهترین ها در هر زمینه ای به ویژه طراحی سایت به هیچ وجه کار ساده ای نیست. طراحی سایت پزشک با توجه به حساسیت های جزئی اما بسیار تاثیرگذار نیازمند برخورداری از تجربه و همینطور درک بالا نسبت به شناخت کاربران وب سایت های پزشکی است.

در حقیقت فقط داشتن یک وب سایت برای جذب بیماران بیشتر یا درآمدزایی چشم گیر کافی نیست. پرهیز از انجام اشتباهات رایج در طراحی سایت نکته مهمی است که صرفا افراد با تجربه در این زمینه از آن به خوبی مطلع هستند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس با سابقه ای بالغ بر یک دهه در زمینه طراحی سایت و سئو این اطمینان را به مشتریان می دهد تا در صورت انتخاب آوانوس، شاهد نتایجی رضایت بخش در بین کاربران و البته گوگل باشند. طراحی سایت های پزشکی یکی از مهم ترین تخصص های کارشناسان آوانوس است که بر اساس جدیدترین استراتژی و تکنیک ها انجام می گیرد.

سرعت بارگیری بالا و عدم استفاده بیش از حد از الگوهای گرافیکی جزء مهم ترین تکنیک های راه اندازی سایت پزشکی محسوب می شوند. البته که استفاده از ویدیوهای کوتاه و در عین حال تاثیرگذار به معنی جذب حداکثری کاربران در سایت های پزشکی است. نباید فراموش کرد که تصاویر نیز حاوی اطلاعات ارزشمندی از نظر بیماران هستند، بنابراین به کاربردن تصاویر باکیفیت نیز الزامی است.

طراحی سایت مخصوص پزشکان

طراحی سایت مخصوص پزشکان در ایران توسط مجموعه های مختلفی انجام می شود، مجموعه هایی که سوابق متنوعی در این زمینه دارند. اما ساده ترین راه برای اعتماد به یک شرکت طراحی سایت بررسی نمونه کارهای شرکت و همینطور بررسی میزان موفقیت وب سایت های طراحی شده است.

ساخت سایت برخلاف تصور بسیاری از افراد کار ساده ای نیست و در نظر داشتن برخی نکات ساده مانند سئو سایت یا کیفیت تولید محتوا در آن تعیین کننده میزان موفقیت نهایی وب سایت پس از یک دوره کوتاه خواهد بود. عدم همکاری با شرکت ها و طراحان آماتور دقیقا همان چیزی است که نباید هرگز انجام دهید، این کار به منزله صرف هزینه ای نسبتا سنگین و عدم نتیجه بخش بودن تلاش ها در مدت زمانی شاید کوتاه و یا طولانی است.

کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس به لطف سال ها تجربه در زمینه ساخت انواع وب سایت های پزشکی و با توجه به داشتن اشراف کامل نسبت به الگوهای مورد قبول گوگل تضمین کننده طراحی وب سایتی حرفه ای برای مشتریان خواهند بود. وب سایتی که در حوزه بازاریابی آنلاین می توان از آن به بهترین شکل ممکن بهره برد.

فراموش نکنید که پس از طراحی سایت پزشکی دریافت خدمات سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو اقدام مهمی است که که در نهایت به افزایش کیفیت سایت و همینطور بهبود نتایج و آمارهای بازدیدکنندگان وب سایت منجر می شود. به خاطر داشته باشید که سئو SEO هرگز بی فایده نبوده و نیست، بنابراین استفاده موثر از آن برای کسب بهترین جایگاه ها، ضروری است.

طراحی_سایت_مخصوص_پزشکان​

مراحل طراحی سایت پزشکی اختصاصی

طراحی اختصاصی وب‌سایت پزشکی شما در 3 مرحله انجام خواهد شد:

طراحی-وایرفریم​-سایت

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آن‌ها را مشخص می‌کند.
طراحی-گرافیکی​-سایت
پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.
پیاده_سازی_وبسایت

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت  واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت نیز به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

آخرین نمونه کار های طراحی سایت پزشکی

برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار طراحی آنها را داشته‌ایم

هزینه طراحی سایت پزشکی شما چقدر خواهد شد؟

هزینه-طراحی_سایت

قیمت طراحی سایت پزشکی چقدر است؟بررسی دقیق هزینه طراحی سایت پزشکی بدون در نظر گرفتن امکانات این وب سایت امکانپذیر نیست. مهم ترین امکانات سایت پزشکی حرفه ای که می توان از آن به عنوان یک عامل مهم در مسیر تحول ارائه خدمات درمانی نیز یاد کرد، به این ترتیب است :

 • امکان رزرو آنلاین
 • امکان تعیین زمان ملاقات با دکتر
 • معرفی کامل پزشکان
 • وبلاگ
 • گالری و تصاویر
 • ویدیوهای کاربردی برای بیماران
 • پرداخت آنلاین هزینه درمان
 • موبایل فرندلی بودن
 • قابلیت اتصال به اپلیکیشن مرکز درمانی
 • معرفی کامل شرکت های بیمه طرف قرارداد
 • امکان تشکیل پرونده پزشکی برای بیماران
 • امکان ویزیت غیر حضوری
 • کاربر پسند بودن

قیمت طراحی سایت پزشکی با در نظر گرفتن یک یا تمامی این امکانات در وب سایت مشخص می شود، امکانات مهمی که می تواند اطمینان خاطر بیماران را نیز فراهم نماید. وب سایت ها در حقیقت راهی برای دسترسی ساده تر به مجموعه ای از اطلاعات کاربردی است که بیماران هر لحظه و در هر شرایطی به دنبال آن هستند.

طراحی سایت پزشکان فقط یک موضوع منحصر به نوبت دهی یا مشاوره آنلاین برای بیماران نیست، بخش های مختلف این وب سایت از جمله بخش وبلاگ سایت پزشکی می تواند جزء بهترین و کاربردی ترین بخش های موجود برای ارائه انبوهی از داده های پزشکی کارآمد و بسیار موثر به بیماران شناخته شود.

طراحی-سایت-پزشکی-با-وردپرس​

طراحی سایت پزشکی با وردپرس

طراحی سایت پزشکی با وردپرس جزء محبوب ترین انتخاب های مشتریان در این حوزه محسوب می شود. امکان بی نظیر و کاملا متنوع وردپرس موضوع مهمی است که همواره به افزایش تعداد طرفداران این پلتفرم منجر می شود. امکان انتقال پیچیده ترین مفاهیم به بیماران و مراجعه کنندگان مراکز درمانی از طریق وردپرس به واسطه سهولت و کاربردی بودن این پلتفرم امکان پذیر می گردد.

66 درصد کاربران اینترنت ترجیح می دهند تا اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت غیر حضوری و از طریق مطالعه یک محتوا جامع و البته جذاب دریافت کنند. طراحی وب سایت پزشکی با وردپرس در عین سادگی یک روش موثر برای بازاریابی آنلاین محسوب می شود که تثبیت کننده حضور یک مجموعه درمانی در اینترنت و در بستر رقابت اینترنتی است.

در حال حاضر طراحی سایت برای هر فرد با هر میزان دانش و تخصص کاملا عادی به نظر می رسد، در صورتی که پیروی از بهترین استراتژی ها در حوزه ساخت وب سایت به ویژه وب سایت پزشکی می تواند تضمین کننده حضور یک مرکز حرفه ای درمانی در لیست بهترین گزینه ها از نظر متقاضیان و بیماران باشد.

بررسی دقیق نمونه طراحی سایت پزشکی در آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس سریع ترین روش برای دریافت اطلاعات مهم از جمله میزان کیفیت طراحی و همینطور سطح حرفه ای بودن نمونه های از پیش طراحی شده است. نباید فراموش کرد که یک وب سایت در حقیقت مسیری برای ارتباط آنلاین و 24 ساعته با مخاطبانی است که کیلومترها از یک مرکز فاصله دارند.

امکانات طراحی وب سایت پزشکی آوانوس

کاملا ریسپانسیو

ماژول پیامک اطلاع رسانی

مدیریت مقالات و اخبار

پشتیبانی فنی رایگان تا 1 سال

بهینه سازی (سئو) پایه

آموزش کار با پنل ادمین

مشاوره رایگان سئو و گوگل ادوردز

سیستم رزرویشن حرفه ای

قابلیت چند زبانه بودن سایت

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

سیستم چت آنلاین

طراحی با سلیقه و نظر مشتری

طراحی سئو بیس

مشاوره خرید هاست و دامنه

سیستم باشگاه مشتریان

راه اندازی گوگل سرچ کنسول

سیستم چت آنلاین

درج لوکیشن گوگل در سایت

طراحی کاملا اختصاصی

سیستم مدیریت محصولات