طراحی سایت قالیشویی

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

طراحی_سایت_شرکت_قالیشویی آیا شما هم به طراحی سایت قالیشویی نیاز دارید؟ جواب این سوال در هر شرایطی مثبت است. اگر صاحب کسب و کار قالیشویی باشید، در اختیار داشتن یک فضا نامحدود و آنلاین نقش مهمی در رشد کسب و کار و همینطور درآمد شما خواهد داشت. اما این تنها دلیل طراحی یک وب سایت قالیشویی نیست، بلکه استفاده از ظرفیت هایی که هرگز با فعالیت به صورت آفلاین به دست نخواهید آورد، از طریق در اختیار داشتن یک وب سایت حرفه ای به سادگی در اختیار شما قرار می گیرد.

برخلاف سال های دور که شستشو فرش ها کاملا به صورت سنتی انجام می گرفت و مردم به نزدیک ترین قالیشویی محل زندگی برای این کار مراجعه می کردند، امروزه کاربران اینترنت تصمیم گیرنده انتخاب یک قالیشویی برای شستشو فرش و قالی هایشان هستند. رعایت استانداردهای طراحی وب سایت از جمله پارامترهایی است که موفقیت یا عدم موفقیت یک سایت را مشخص می کند. در بین مجموعه های طراحی سایت شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس با در اختیار داشتن نیروهایی قدرتمند و حرفه ای در حوزه طراحی و ساخت سایت، نوید طراحی یک سایت حرفه ای و فوق العاده کارآمد را به شما می دهد. امکان بررسی نمونه کار طراحی سایت قالیشویی از جمله پارامترهایی است که در آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس وجود خواهد داشت.

طراحی یک وبسایت شرکت قالی شویی زیبا

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. طراحی سایت آموزشگاهی جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.

طراحی یک سایت کاربردی

اگر استفاده از سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

طراحی یک وبسایت با هویت

سایت شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

خدمات طراحی وبسایت قالی شویی آوانوس

تمام آنچه برای راه اندازی یک سایت قالیشویی عالی نیاز است:

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما یک سایت منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

مدیریت سایت

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وبسایت آموزشگاهی خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش کار با پنل مدیریت

آموزش های استفاده از سایت و مدیریت آن به شما داده میشود.

سایت_قالی_شویی
طراحی سایت واکنش گرا

وب سایت واکنش گرا

سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

سئو سایت

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وبسایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شما رعایت می‌شود.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وبسایت خود لازم دارید در اختیارتان است.

اهمیت طراحی وب سایت قالیشویی آنلاین

اهمیت طراحی وب سایت قالیشویی آنلاین به سادگی و بدون نیاز به هیچ نوع مثالی قابل درک است. به واسطه فعالیت در یک وب سایت، این شما هستید که بدون هیچ محدودیتی می توانید در بستری ایده آلی که اتفاقا مشتریان متعددی را به سمت مجموعه شما جذب می کند، شاهد در اختیار داشتن پروسه های زمانی نامحدود و درآمد زایی چندین برابری باشید.

قطعا از اهمیت و جایگاه گوگل برای انتخاب یک شرکت قالیشویی توسط کاربران مطلع هستید، بنابراین به خوبی می دانید که بسیاری از کاربران صرفا برای انتخاب یک قالیشویی خوب از گوگل کمک می گیرند و به پیشنهاداتی که توسط گوگل ارائه می شود، اعتماد می کنند. بعد از انجام مراحل طراحی سایت قالیشویی شما برای کاربران یا مخاطبین خود فضایی را ایجاد کرده اید که در 24 ساعتِ شبانه روز امکان ثبت سفارش را داشته باشند.

آمار شگفت انگیزی که طبق تحقیقات میدانی که توسط BIA / Kelsey به صورت دقیق انجام شده، نشان می دهد که بیش از 97 درصد از کاربران اینترنت پیش از انتخاب یک محصول یا دریافت نوعی از خدمات مانند قالیشویی، به صورت آنلاین نسبت به تحقیق درباره آن مرکز اقدام می کنند. علاوه بر این آمار نشان می دهد که مصرف کنندگان تمایل زیادی به انتخاب مشاغل آنلاین در مقایشه با فروشگاه ها دارند.

مراحل طراحی سایت شرکت قالیشویی اختصاصی

طراحی اختصاصی وب‌سایت شما در 3 مرحله انجام خواهد شد:

طراحی-وایرفریم​-سایت

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آن‌ها را مشخص می‌کند.
طراحی-گرافیکی​-سایت

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.
پیاده_سازی_وبسایت

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت  واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت نیز به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

مزایا طراحی سایت شرکت قالیشویی

مزایا طراحی سایت شرکت قالیشویی به چند بخش مهم تقسیم می شود. در اختیار داشتن یک بازه زمانی نامحدود برای انجام فعالیت در بستر اینترنت و جذب تعداد زیادی از مشتریان قطعا یکی از مهم ترین مزایایی است که می توان به آن اشاره کرد. بسیاری از مدیران مشاغل 10 سال زودتر از دیگران به مزایای طراحی وب سایت حرفه ای پی بردند، اما با این حال هنوز هم عده ای از مدیران بر این باورند که فعالیت های آفلاین هم مزیت های خاص خودش را دارد!

بدون کمک حرفه ای ترین طراحان سایت قدم گذاشتن در مسیر کسب و کار آنلاین کار دشواری است، آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس این فرصت را برای تمامی متقاضیان فراهم کرده است تا در صورت نیاز پس از دریافت مشاوره های طراحی سایت به صورت آنلاین از صفر تا صد مراحل سایت وب سایت شرکت قالیشویی مطلع شوند.

بررسی دقیق نمونه طراحی سایت قالیشویی قطعا می تواند ایده های خوبی را در ذهن شما تداعی کند. سایت هایی که در اینترنت وجود دارد محصول خلاقیت، تخصص و ایده پردازی هستند، بنابراین بررسی این سایت ها شاید نقاط مثبت زیادی را به همراه داشته باشد. بازاریابی آنلاین با استفاده از سایت هایی که علاوه بر طراحی زیبا کاملا سئو شده هستند، یک روش بازاریابی فوق العاده کارآمد خواهد بود.

بنابراین طراحی سایت قالیشویی نوعی طراحی پلتفرم حرفه ای برای بازاریابی آنلاین قالیشویی است که اتفاقا می تواند باعث جذب مشتریان زیادی شود. طراحی وب سایت در سال 2021 بر مبنای تحولاتی چشمگیر انجام می شود، سازگاری با موبایل یا mobile friendly بودن یکی از مهم ترین مشخصاتی است که وب سایت موفق از وب سایت غیر حرفه ای به واسطه آن مشخص می شود.

در بازار رقابتی آنلاین برای فعالیت در هر شاخه و حوزه ای باید به کاربرپسند بودن وب سایت اهمیت دهید. طراحی های درهم برهم که از آن به عنوان طراحی های حجیم هم یاد می شود، برخلاف سال 2000 امروزه دیگر کاربردی نیست و هیچ از کاربران اینترنت این نوع از طراحی وب سایت را نمی پسندند. کاربر پسند بودن در طراحی سایت قالیشویی بسیار اهمیت دارد.

بهترین شرکت طراحی سایت قالیشویی در تهران

طراحی وب سایت قالیشویی آنلاین

همه افرادی که در حوزه طراحی سایت فعالیت می کنند، معتقداند که جزء بهترین شرکت طراحی سایت قالیشویی در تهران هستند. اما نمونه کارهای انجام شده در طراحی سایت و همینطور نتایج وب سایت های طراحی شده در گوگل تعیین کننده بهترین یا متوسط و بدترین شرکت های طراحی سایت در تهران است.

اگر برای فعالیت در بستر اینترنت به عنوان یکی از صاحبان کسب و کارهای آنلاین اشتیاق دارید، پیشنهاد می کنیم تا بعد از دریافت مشاوره های طراحی سایت به صورت رایگان و کاملا تخصصی از کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتنیگ آوانوس، تمامی پازل های موفقیت در طراحی سایت را به دقت بچینید.

هزینه طراحی سایت قالیشویی

هزینه-طراحی_سایت

هزینه طراحی سایت قالیشویی به کیفیت خروجی کاری که شما شاهد آن هستید، بستگی دارد. طراحی سایت برخلاف بسیاری از خدمات آنلاین دیگر امری کاملا کیفی است و کیفیت در تعیین قیمت طراحی سایت مهم ترین نقش را ایفا می کند. اگر هیچ اطلاعی از قیمت طراحی سایت قالیشویی نداشته باشید نیز بعد از کمی تحقیق و پرس و جو متوجه عدم وجود تعرفه ای مشخص و ثابت در این مسیر خواهید شد.

کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس البته به عنوان یک مجموعه کاملا حرفه ای در تهران این فرصت را برای شما فراهم کرده اند تا بتوانید به صورت دقیق از جزئیات تاثیرگذار در قیمت طراحی سایت قالیشویی مطلع شوید. ساخت وب سایت حرفه ای با رعایت استانداردهای جدیدی که در سال 2021 مورد توجه قرار گرفته اند، انجام می شود.

یک وب سایت حرفه ای و موفق مجموعه ای از فونت های مدرن، رنگ های زیبا و البته طراحی خلاقانه و حرفه ای است. تصاویر هم نقش فوق العاده مهمی در وب سایت دارند. به جرات می توان گفت که تصاویر و البته ویدیوهایی که از کیفیت خوبی برخوردار باشند، می توانند هویت یک مجموعه را از نظر کاربران تایید کنند.

امکانات طراحی وب سایت قالیشویی:

امکانات طراحی سایت قالیشویی نیز در محبوبیت و موفقیت وب سایت بسیار تاثیرگذار خواهد بود. امکاناتی که در طراحی سایت قالیشویی توسط مجموعه آوانوس برای وب سایت شما قرار داده می شود، عبارت اند از:

 • درباره ما
 • معرفی انواع خدمات از جمله شستشو مبلمان
 • معرفی نمایندگی ها در سراسر کشور
 • بخش نطرسنجی کاربران
 • درگاه پرداخت امن
 • اخبار و مقالات
 • بخش تماس با ما
 • بخش تعرفه ها
 • ثبت سفارش آنلاین
 • طراحی بهینه
 • سئو منظم و حرفه ای
 • بخش تصاویر و ویدیوهای باکیفیت بالا
 • نماد اعتماد الکترونیک (Enamad)
 • توضیخات مربوط به قالیشویی
 • معرفی پرسنل
 • نمایش نمونه کارهای انجام شده
 • نمایش آدرس شبکه های اجتماعی
 • نمایش تخفیف های جذاب برای مشتری
 • و پشتیبانی فنی همیشگی

کاملا ریسپانسیو

ماژول پیامک اطلاع رسانی

مدیریت مقالات و اخبار

پشتیبانی فنی رایگان تا 1 سال

بهینه سازی (سئو) پایه

آموزش کار با پنل ادمین

مشاوره رایگان سئو و گوگل ادوردز

سیستم رزرویشن حرفه ای

قابلیت چند زبانه بودن سایت

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

سیستم چت آنلاین

طراحی با سلیقه و نظر مشتری

طراحی سئو بیس

مشاوره خرید هاست و دامنه

سیستم باشگاه مشتریان

راه اندازی گوگل سرچ کنسول

سیستم چت آنلاین

درج لوکیشن گوگل در سایت

طراحی کاملا اختصاصی

سیستم مدیریت محصولات