طراحی_سایت_آموزشگاه

طراحی وب سایت آموزشگاه

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

طراحی وب سایت آموزشگاه حرفه ای مهم ترین قدم برای جذب کارآموز و همینطور تبدیل شدن یک خواننده به یک کاربر وفادار و همیشگی در سایت است. نادیده گرفتن ویژگی های مهم در طراحی سایت موسسات آموزشی موضوع مهمی است که گاها با بی توجهی از کنار آن عبور می کنیم. تعداد زیادی از وب سایت های آنلاین وجود دارند که پس از وارد شدن به آن ها احساس ناخوشایندی به کاربر منتقل می شود، این احساس کافی است تا برای همیشه آن وب سایت به فراموشی سپرده شود!

طراحی فنی وب سایت مهم ترین عاملی است که می توان به واسطه آن شاهد جذب مخاطب و تاثیرگذار شدن محتوا سایت روی ذهن خواننده بود. استراتژی های مختلفی در طراحی سایت آموزشگاه توسط شرکت های فعال در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد، اما در حقیقت بهترین استراتژی برای طراحی سایت “نظر مثبتِ کاربران” درباره نوع طراحی و گرافیک سایت است.

طراحی یک وبسایت آموزشگاهی زیبا

ما انسان‌ها زیبایی و نظم را دوست داریم. طراحی سایت آموزشگاهی جذاب، تاثیری فوق‌العاده‌ بر روی مخاطب شما خواهد گذاشت.

طراحی یک سایت کاربردی

اگر استفاده از سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد.

طراحی یک وبسایت با هویت

سایت شما باید هویت داشته باشد و طراحی آن باید نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

خدمات طراحی وبسایت آموزشگاه آوانوس

تمام آنچه برای راه اندازی یک سایت آموزشگاهی عالی نیاز است:

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما یک سایت منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد.

مدیریت سایت

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وبسایت آموزشگاهی خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش کار با پنل مدیریت

آموزش های استفاده از سایت و مدیریت آن به شما داده میشود.

خدمات-طراحی- وبسایت-فروشگاهی
طراحی سایت واکنش گرا

وب سایت واکنش گرا

سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

سئو سایت

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه‌های بالای گوگل را کسب کند.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وبسایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی نکات امنیتی در سایت شما رعایت می‌شود.

ابزارهای رشد

هر آنچه برای رشد وبسایت خود لازم دارید در اختیارتان است.
جذاب_ترین_روش_طراحی_سایت_برای_آموزشگاه​

جذاب ترین روش طراحی سایت برای آموزشگاه​

طراحی سایت برای آموزشگاه با استفاده از قالب های مختلف از جمله وردپرس در مدت زمانی نسبتا کوتاه امکانپذیر است، اما ساخت وب سایت تمامِ ماجرا نیست. زمانی که موفق به طراحی یک سایت حرفه ای می شوید، مخاطبین ایده آلی با شما ارتباط برقرار می کنند و در حقیقت نوعِ طراحی وب آموزشگاه این اطمینان را به مخاطبان می دهد که شما مورد اعتماد هستید.

بنابراین چرخه اعتماد سازی مخاطبین فقط از همین طریق امکانپذیر می گردد. با استفاده از تکنیک رابط کاربری می توانید به سرعت توجه کاربران اینترنت را متوجه وب سایت آموزشی طراحی شده کنید و در نتیجه شاهد طراحی بستری بسیار جذاب باشید. با الگو گرفتن از وب سایت های مشابه در حوزه های آموزشی این شانس را خواهید داشت تا بهترین سایت ممکن را طراحی و ایده پردازی کنید.

بررسی بهترین ها از نمونه طراحی وب سایت آموزشگاه در آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس فرصتی کاملا رایگان برای مشتریانی است که قصد ساخت وب سایت آموزشی یا وب سایت موسسات را دارند. طراحی وب آموزشگاه با بررسی نمونه کارهای به اتمام رسیده در همین زمینه نه تنها یک فرصت خوب برای سنجیدن تخصص کارشناسان طراح وب محسوب می شود، بلکه می توان آن را راهی مطمئن برای طراحی همه جانبه یک سایت حرفه ای معرفی کرد.

طراحی سایت آموزشگاهی اختصاصی

طراحی سایت آموزشگاهی اختصاصی با توجه به ایده ها و نظرات مشتریان جزء بهترین گزینه ها برای داشتن سایت اختصاصی محسوب می شود. انتخاب امکانات و ویژگی های سایت اختصاصی برعهده مشتری است و به همین دلیل تمامی ویژگی های سایت در این روش سلیقه ای انتخاب می شود. پرهیز از انتخاب تصاویر یا ویدیوهای گیج کننده در وب سایت موضوع مهمی است که باید به آن توجهی ویژه داشت.

طراحی سایت آموزشگاهی در حال حاضر یکی از رقابتی ترین انتخاب هایی است که مجموعه بزرگی از موسسات آموزشی مانند آموزشگاه های برتر زبان در تهران از آن برای کسب جایگاه های ویژه در بین مخاطبین استفاده می کنند. امکان مرور آسان سایت از جمله تکنیک های موثری است که به ویژه در ساخت وب سایت آموزشگاه می توان از آن استفاده کرد.

طراحی سایت آموزشگاه مجازی معمولا با هدف ارائه اطلاعاتی مهم و کاربردی به مخاطبین انجام می گیرد، بنابراین بهتر است تا در اولین صفحه وب سایت فورا و بدون فوت وقت اطلاعات موثر و تخصصی به ساده ترین شکل ممکن به کاربر منتقل شود. ساخت وب سایت رایگان آموزشگاه زبان شاید یکی از دغدغه های مهمی است که بسیاری از متقاضیان ساخت سایت با شنیدن آن وسوسه می شوند.

اما باید بدانید که هیچ یک از خدمات طراحی سایت به شکل رایگان ارائه نمی شوند و در صورتی که بخواهید شاهد این اتفاق باشید، باید کیفیت را به طور کامل فراموش کنید! طراحی سایت حرفه ای آموزشگاه زبان با امکانات مختلف که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم، یک راه فوق العاده موثر برای ارتباط برقرار کردن با مخاطبینی است که به طور دائم در فضای وب به دنبال بهترین ها می گردند.

مراحل طراحی سایت آموزشگاه اختصاصی

طراحی اختصاصی وب‌سایت شما در 3 مرحله انجام خواهد شد:

طراحی-وایرفریم​-سایت

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آن‌ها را مشخص می‌کند.
طراحی-گرافیکی​-سایت

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.
پیاده_سازی_وبسایت

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت  واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت نیز به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

آخرین نمونه کار های طراحی وبسایت آموزشگاهی

برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار طراحی آنها را داشته‌ایم:

طراحی_سایت_زبان

طراحی سایت آموزشگاه زبان

برای طراحی سایت آموزشگاه زبان استفاده از سایت سازها و یا قالب های آماده برای سرعت بخشیدن به روند کار، یک انتخاب سلیقه ای است، اما باید بدانید که این انتخاب زمانِ موفقیت را افزایش و میزان موفقیت شما را به طرز چشمگیری کاهش می دهد. قطعا این چیزی نیست که به دنبال هستید! بنابراین طراحی سایت حرفه ای نیازمند ارتباط با طراحان سایت حرفه ای آموزشگاهی است.

طراحانی که پلتفرم ها و برنامه های کاربردی را برای پیشرفت سایت طراحی شده در مدت زمانی حداقلی به شما ارائه می دهند. قطعا UX یا رابط کاربری یکی از کلیدی ترین تکنیک های موفقیت وب سایت های آموزشی و کاربر محور است. این موضوع فقط زمانی به پیشرفت سایت شما منجر می شود که استراتژی خوبی برای پیاده سازی رابط کاربری در وب سایت آموزشی داشته باشید.

طراحی سایت آموزشی جزء برنامه های بسیار طولانی و فرسایشی نیست و خبر خوب اینکه می توان با بررسی نمونه های مشابه وب سایت در اینترنت به یک نتیجه ایده آل در نهایت دست پیدا کرد. ساخت سایت حرفه ای آموزشگاه با طراحی بصری یا محتوایی ضعیف در ابتدا کار به نتیجه ای رضایت بخش ختم نمی شود. بنابراین سنگ اول در طراحی سایت باید خیلی محکم بنا شود!

استفاده از گزینه هایی که برای کاربران سایت های اینترنتی بسیار آشنا و همینطور جذاب است را باید یکی دیگر از تکنیک های واقعا موثر در این زمینه برای کسب جایگاه عالی در اینترنت معرفی کرد. استفاده از کلماتی که بار معنایی واضحی دارند در لیست های کشویی منو سایت آموزشگاه و همینطور به کار بردن رنگ های کاربر پسند از دیگر گزینه هایی است که در نهایت به میخ کوب شدن کاربران در سایت شما منجر می شود!

مهم ترین امکانات سایت آموزشگاه زبان

امکانات_وبسایت_زبان

آیا اطلاعی درباره مهم ترین امکانات سایت آموزشگاه زبان دارید؟ اگر اینطور نیست و نمی دانید که بعد از طراحی وب سایت موسسات آموزشی می توانید از چه امکاناتی برای بیشتر و سریع تر دیده شدن استفاده کنید، در این زمینه اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می دهیم. آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس با بیش از 5 سال تجربه و تخصص در زمینه ساخت و طراحی وب سایت آموزشی ارائه دهنده بهترین خدمات در این زمینه به مشتریان است.

اما از بهترین امکانات سایت موسسه آموزشی باید به این موارد اشاره کرد :

 • طراحی گرافیک اختصاصی
 • طراحی بخش ثبت نام متناسب با سلیقه کاربران
 • ریسپانسیو بودن
 • استفاده تخصصی و حرفه ای از رنگ ها
 • انتخاب قالب های متنوع و حرفه ای
 • طراحی عناصر تصاویری متنوع
 • بخش ثبت نام آنلاین
 • درگاه پرداخت اینترنتی
 • سیستم پیامکی متصل به سایت
 • معرفی اساتید آموزشگاه و رزومه آن ها
 • معرفی کامل بخش های آموزشی در آموزشگاه
 • معرفی کتاب و جزوه های آموزشی
 • درگاه فروش مستقیم جزوه های کمک آموزشی
 • امکان برگزاری آزمون های آنلاین
 • تشریح تقویم های آموزشی موسسه
 • بخش وبلاگ
 • بخش اخبار جدید و دستِ اول
 • راهنما کامل ثبت نام
 • راهنمای کامل شهریه و هزینه دوره های آموزشی
 • انجمن های گفتگو
 • امکان ارتباط زنده با پشتیبان سایت
 • امکان درج نظرات درباره آموزشگاه
 • نمایش ویدیوها و تصاویر آموزشگاه
 • قابلیت چند زبانه بودن
 • طراحی بهینه
 • امکان بارگذاری نامحدود مطالب و تصاویر
 • امکانات سفارشی و اختصاصی وب سایت
 • طراحی حرفه ای منو سایت
 • امکان پخش فیلم
 • امکان دریافت مشاوره رایگان
 • طراحی بخش نظرسنجی کاربران
 • مشاوره رایگان سئو
 • سئو پایه

و پشتیبانی فنی تا 1 سال

طراحی سایت آموزشگاه زبان آنلاین

آموزشگاه_آنلاین_زبان

طراحی سایت آموزشگاه زبان آنلاین مرحله اول موفقیت در کسب جایگاهی ایده آل بین مخاطبان و کارآموزان و هنردوستان است. مرحله دوم جدی گرفتن محتوا و غنی سازی سایت از نظر سئو است. موضوعی که نادیده گرفتن آن می تواند با پیامدهایی زیان بار همراه شود. هر اندازه که باید محتوا را برای رشد سایت جدی بگیرید، جدی گرفتن سئو سازی یا بهینه سازی سایت آموزشگاه را نیز باید مورد توجه قرار دهید.

این موارد جزء خدمات جانبی طراحی سایت محسوب می شود که بهتر است تمامی این موارد را فقط به مجری یا شرکت طراحی سایت خود بسپارید. فراموش نکنید که مخاطبین وب سایت آموزشگاه زمان زیادی را برای بررسی کیفیت کار شما اختصاص نمی دهید و در حقیقت شانس بسیار کوتاهی “شاید فقط 10 ثانیه” برای اثبات متفاوت بودن به آن ها دارید.

در نتیجه تعداد گزینه های انتخابی و صفحه توضیحات را به حداقل ممکن برسانید. ساخت وب سایت موسسات آموزش زبان بدون مهارت هرگز امکانپذیر نیست. با توجه به رقابتی بودن این صنعت امکان آزمون و خطا برای ساخت یک وب سایت درست مثل سوختن یک فرصت طلایی برای رقابت با بزرگ ترین آموزشگاه های فعال در کشور است.

آژانس دیجیتال مارکتیک آوانوس به لطف سابقه درخشان و کاملا عملی در زمینه طراحی سایت این اطمینان را به مشتریان خود می دهد تا شاهد بهترین اتفاقات بعد از طراحی سایت آموزشگاه باشند. البته طراحان وب سایت در آوانوس زمان مناسبی را به ارائه مشاوره های تخصصی درباره سایت و سئو برای مشتریان در نظر می گیرند تا با اطلاعاتی کامل برای ساخت یک وب سایت حرفه ای تصمیم بگیرند.

چرا طراحی وب سایت آموزشی را باید جدی گرفت؟

اهمیت_طراحی_سایت_فروشگاهی

طراحی وب سایت آموزشی یک انتخاب کاملا هوشمندانه در فضا رقابتی آموزشگاه های آنلاین است. طی یک مطالعه موثر و کاملا جدی، مشخص شد که بیش از 94 درصد دانش آموزان عقیده دارند که قبل از ثبت نام در یک آموزشگاه زبان بهتر است تا از وب سایت آموزشگاه دیدن کنیم. بنابراین به سادگی می توان با میزان اهمیت طراحی سایت آموزش آنلاین آشنا شد.

مهم ترین دلایل طراحی وب سایت آموزشی را می توان از جهات مختلف مورد بررسی قرار داد، اما به احتمال زیاد تعداد کارآموزان یا زبان آموزانی که با یک آموزشگاه از طریق اینترنت آشنا شدند، بسیار بیشتر از احتمال آشنا شدن همین افراد از طریق جستجو میدانی آموزشگاه است. این موضوع به سادگی مشخص می کند که داشتن یک وب سایت خوب و حرفه ای تا چه اندازه در جلب توجه کاربران اینترنت موثر است.

طراحی سایت موسسه آموزشی با توجه به نیاز کاربران، اتفاق رضایت بخش و موثری است که می تواند بازخوردهای بسیار خوبی را نیز به همراه داشته باشد. اما در این بین انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای، یک چالش بزرگ برای همه افرادی است که علاقه مند به داشتن وب سایت هستند. اما خبر خوب اینکه می توانید فقط در عرض یک روز با بهترین شرکت طراحی سایت در تهران به لطف اینترنت آشنا شوید.

 

این کار با بررسی نمونه سایت های طراحی شده توسط یک مجموعه به سرعت و فورا امکانپذیر است. آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس یک مجموعه حرفه ای و متفاوت در حوزه طراحی سایت آموزشی و آموزشگاه در تهران است که کلیه خدمات اعم از طراحی وب و همینطور سئو سایت را به مشتریان ارائه می نماید.

یکی دیگر از مهم ترین دلایل طراحی وب سایت آموزشی میزان اثرگذاری از طریق اینترنت در ذهن کاربرانی است که همواره در جستجو بهترین آموزشگاه ها به صورت آنلاین هستند. البته این موضوع فقط شامل وب سایت های آموزش زبان نیست و طراحی سایت آموزشگاه هنر یا هر یک از آموزشگاه های دیگر را می توان به عنوان نمونه اشاره کرد.

هزینه طراحی سایت آموزشگاهی

هزینه-طراحی_سایت

قیمت طراحی سایت آموزشگاه یک موضوع کاملا تقریبی است و دقیقا قیمت خاصی برای این نوع از خدمات به جهت عرضه به مشتریان درست مثل تعرفه یک کالا، وجود ندارد. هر چه میزان کیفیت و همینطور طراحی سایت بالا باشد، باید انتظار افزایش هزینه های طراحی را نیز داشت. اما در نهایت قیمت ساخت وب سایت آموزشی توسط مجموعه هایی حرفه ای مانند آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس درست مثل سرمایه گذاری در یک مسیر هموار و سودآور است.

البته امکانات سایت آموزشگاه یا موسسات آموزشی متنوع تر از آن چیزی است که بتوان فقط به صورت موردی به آن اشاره کرد. در این زمینه، سلیقه مشتریان هم البته جایگاه خاص خودش را دارد، به همین دلیل تعرفه طراحی سایت آموزشی کاملا متناسب با کیفیت و نوع خدمات ارائه شده مشخص خواهد شد. کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ آوانوس بعد از بررسی امکانات مورد نظر مشتریان طراحی سایت آموزشگاهی تعرفه دقیق را به شکل لیست وار در اختیار مشتری قرار می دهند.

برای اطلاع از قیمت طراحی وب سایت آموزشگاه هیچ محدودیتی برای ارتباط برقرار کردن با کارشناسان آوانوس ندارید.

امکانات طراحی وب سایت موسسه آمورشی:

کاملا ریسپانسیو

ماژول پیامک اطلاع رسانی

مدیریت مقالات و اخبار

پشتیبانی فنی رایگان تا 1 سال

بهینه سازی (سئو) پایه

آموزش کار با پنل ادمین

مشاوره رایگان سئو و گوگل ادوردز

سیستم رزرویشن حرفه ای

قابلیت چند زبانه بودن سایت

اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

سیستم چت آنلاین

طراحی با سلیقه و نظر مشتری

طراحی سئو بیس

مشاوره خرید هاست و دامنه

سیستم باشگاه مشتریان

راه اندازی گوگل سرچ کنسول

سیستم چت آنلاین

درج لوکیشن گوگل در سایت

طراحی کاملا اختصاصی

سیستم مدیریت محصولات